100 - 150 TL Arası En İyi Mouse Çeşitleri - Teknolobit
Blog

100 – 150 TL Arası En İyi Mouse Çeşitleri

Bilgisayarları mouse olmadan kullanmak maallesef imkansızdır ve tabii ki mouse seçimi yaparken de bazı şeylere dikkat etmemiz gerekmektedir. Bilgisayarın en önemli ekipman araçlarından birisi olan oyuncu mouselarını sizler için 100 ila 150 tl arasında listeleyerek paylaşmak istedik.

Bildiğiniz üzere internet dünyasında artık bir şeyi satın almadan önce hemen hemen web sayfalarında incelemekteyiz ve eğer aklımıza yatarsa o cihazı satın alıyoruz. Bizlerde sizler için ufak bir araştırma yaparak sizlere en iyi 100 150 tl arası en iyi mouse araştırması yaparak birkaç tane öneride bulunacağız. Burada paylaştığımız mouse çeşitler zaman farkı nedeniyle sizlerin baktığında fiyat bakımından farklılıklar gösterebilir, bu nedenle yorum kısmına bu tür olayları belirterek bizlerle paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan 100 ila 150 tl arası alınabilecek en iyi mouse çeşitleri listesine geçerek bizleri hangi ekipmanların ve markaların beklediğine göz atabiliriz.

100 – 150 TL Arası En İyi Oyuncu Mouse’ları

Rampage SMX-R22 Phoenix RGB Gaming Oyuncu Mouse

Araştırma yaparken listemize eklemek istediğim ilk mouse çeşidi Rampage SMX-R22 Phoenix RGB modeli olmuştu. Kendine özgü muhteşem bir tasarımı ile birlikte dizaynının çok iyi olması nedeniyle ele oturuşta güzel bir performans sergilemektedir.

Bildiğiniz üzere artık özellikle oyuncu mouse’u seçerken rgb yani ışıklı bir mouse seçmek şart oldu diyebilirim ki burada rampage müşterilerine böyle bir imkan sunarak güzel bir görünüm elde etmektedir. Oyunlarda hassasiyet konusunda en iyi performansı sergileyebilmeniz adına DPI ayarlama tuşları ile birlikte oyun oynarken çok daha fazla zevk alacaksınızdır.


Trust GXT 133 Locx Oyuncu Mouse 

Listemizin ikinci sırasında ise bizleri Trust GXT 133 Locx Oyuncu Mouse bilgisayar ekipmanı beklemektedir. Özellikle bu mouse’un ele oturuluş tarzını ve tabii ki üzerinde bulunan şekilli çizgiler ile birlikte harika bir görünüme sahip olması nedeniyle sizlere tavsiye etmek istedim.

Mouse hakkında internette birkaç araştırma yapmak zorunda kaldım ki kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun memnun kaldıklarını ve bu fiyat aralığında alınabileceklerin en iyilerinden birisi olduğunu kanıtladılar. Mouse birçok mouse üzerinde olduğu gibi DPI ayarlama seçeneği ile birlikte gelmektedir ki fakat eksi olarak bu mouse üzerinde tek bir renk aydınlatma içerdiğini de söyleyebilirim.


Corsair Katar Pro CH-930C011-EU Optik Kablolu Oyuncu Mouse  

Sade bir görünüm olsun, arada sırada oyunlara da giriş yaparım diyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir mouse çeşidi ile karşınızdayım. Corsair Katar Pro CH-930C011-EU Mouse, diğer oyuncu mouse çeşitleri ile birlikte benzerlik gösterirken özellikle sade yapısı ve dizaynı ile gönülleri fethetmektedir.

Corsait Katar Pro modelimiz bizlere 12.400 DPI kadar hassasiyet seçeneği sunmaktadır ki bu fiyat aralığı için gerçekten harika bir performans sağlamaktadır. Hafif yapısı ve ele oturulan bir dizaynı ile birlikte bu mouse ekipmanını satın alarak denemenizi tavsiye etmekteyim ki gerçekten pişman olmayacağınız çeşitlerden birisidir.


Msı Gg GM08 Clutch GM08 Optik Oyuncu Mouse  

Oyun ve performans sektörünün olmazsa olmaz markalarından birisi olan MSI, tabii ki fiyat performans ürünlerini de oyunculara sağlamadan geçmemektedir. Listemizin 4.sırasında ise Msı Gg GM08 Clutch GM08 Optik Oyuncu Mouse seçeneği bizleri karşılamaktadır.

4200 DPI çözünürlüğüne kadar destek veren bu oyuncu mouse’unda, 10 milyon üzerinde tıklama sayısı ile test ederek başarılı bir şekilde geçildiği görülmektedir. Mouse üzerinde bulunan tuşlar ile birlikte mouseunuzu istediğiniz gibi hafifletebilir veya ağırlık ekleyerek hassasiyeti çok daha iyi bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu