1000 - 1500 TL Arası En İyi Tabletlerr - Teknolobit
Blog

1000 – 1500 TL Arası En İyi Tabletlerr

İnternet dünyasının en popüler cihazlarından bir tanesi olan tabletler, gün geçtikçe rekabet alanında kendini büyülterek gelişmektedir. Özellikle yaşı küçük olan çocuklara aileleri tarafından alınmaya başlanarak popülerleşmeye başlayan tabletler, zamanlar ofislerde ev ev gibi ortamlarda kullanılmaya başlanılmıştır.

Tabletler boyut olarak bildiğiniz üzere telefonlardan çok daha büyük ve kalın yapılara sahiplerdir ki bu türde olmasının da tabii ki avantajları bulunmaktadır. Film izlerken, ofis veya oku gibi alanlarda sunumlar yaparken, video montajı yaparken gibi daha birçok alanda kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamaktadır. Bizlerde bu yazımızda sizlere 1000 ile 1500 tl arası en iyi tabletler listesini hazırlayarak eğer aklınzıda tablet almak gibi durumlar varsa yardımcı olmak istedik.

Listemize eklemiş olduğumuz tabletler eklediğimiz tarihte internette online mağazalar üzerinde satılmaktadır. Bildiğiniz üzere stok, ürün iptalleri vs gibi durumlar sık sık karşımıza çıktığı için ürünler mağazalardan kalkabiliyor, bu yüzden internette bulamadığınız bir ürün vs var ise yorum kısmına belirterek bizleri bilgilendirebilirsiniz.

 

Vestel V TAB Z1

Ekran Boyutu 10.1 inç
Dahili Depolama 64 GB
Bellek (Ram) 64 GB
Batarya Kapasitesi 5000 mAh
İşlemci QUAD core ARM Cortex-A53

Bir sonraki tasblet modeli için sonraki butonuna tıklayınız

1 2 3 4 5 6 7Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu