1000 TL Altı En İyi Telefonlar - Teknolobit
Blog

1000 TL Altı En İyi Telefonlar

İnternette gezinirken birçok kişi 1000 tl altı telefonlar gibi bir başlık ile yazı açtığını gördüm ve 2021 yılında alınabilecek telefonları sormuş. Bende sizler için bu tür soruları aklınızdan gidermek adına 1000 tl altı en iyi telefonları listeleyerek paylaşmak istedim.

Bildiğiniz üzere 2021 yılına geçmiş bulunmaktayız ki teknoloji araç gereçleri bir hayli yüksek fiyatla satılmaktadır. Kdv, vergi, hizmet vs derken özellikle telefon ve tablet fiyatları uçuşta diyebiliriz. Önceki yıllara göre bir hayli yüksek fiyatlar ile satılan bu telefonlar özellik bakımından da çok aşırı bir şekilde kullanıcılarını bazı zamanlarda maallesef tatmin edemeyebiliyor.

Yazımızın ana konusu olan 1000 tl altı telefonlar maallesef özellik bakımından bir hayli düşük ve performansı az olan telefonlardır. Örnek vermek olursak bu tür telefonlarda pubg, fortnite, simülator vs gibi oyunları biraz zor oynarsınız ve oyunlar açılsa bile maallesef kasacaktır. Ofiste, sosyal medyada kullanmak için satın alacağım diyenler olacaktır ki onlar için orta halli bir telefon olacaktır. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan listemize geçerek bizleri hangi telefonların beklediğine göz atabilir ve alabileceğiniz telefonları görebilirsiniz.

Not: Listede bulunan bazı telefon modelleri internet üzerinde yenilenmiş ürün olarak satılmaktadır, lütfen dikkat ederek satın alma işlemini gerçekleştirin.

LG G4 Beat

Ekran Boyutu 5.2 inç
Dahili Depolama 8 GB
Bellek (Ram) 1.5 GB
Batarya Kapasitesi 2300 mAh
İşlemci Qualcomm Snapdragon 615 MSM8939

Bir sonraki telefon modeli için sonraki butonuna tıklayınız

1 2 3 4 5Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu