360 Total Security Lisans Anahtarları

360 Total Security Lisans Anahtarları

 

360 Total Security, internet üzerinde bulabileceğiniz en yaygın ve sevilen antivirüs programlarından birisidir. Bildiğiniz üzere son zamanlarda internet ortamları bir hayli virüslü ve maallesef tehlikeli olduğu için bu tür program arayışlarına birçok kişi katılmaktadır. Bizlerde sizler için 360 total security lisans anahtarları paylaşımı yaparak sizlerle paylaşmak istedik.

Program yavaşlayan bilgisayarları ve her an tehlikede olabilecek internet ağına bağlı tüm cihazları koruması altına alarak gerekli işlemleri yapmaktadır. Virüs temizleme, bilgisayar hızlandırma, ağ güvenliği, internet ortamında tehlikeli olan dosyaları karantina alma ve silme gibi birçok işlemi kapsamı altında tutarak en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.


Web siteleri, bilgisayarlarımıza takılan usb bellekler, indirdiğimiz oyunlar veya dosyalar gibi birçok alandan bilgisayarımıza kolaylıkla virüs bulaşabilir fakat 360 total security premium sayesinde bu olay imkansız hale gelmektedir.

Basit bir kullanım arayüzü olması nedeniyle programı kullanmakta herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Basit bir tema halinde bizleri karşılayan 360 total security antivirüs programı, sizlere toplamda 5 tane araç seçeneği sunmaktadır.

360 Total Security Araçları

  • Tam Koruma
  • Virüs Taraması
  • Hızlandırma
  • Temizleme
  • Araç Kutusu
360 Total Security Program Görselleri

blank

blank

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın