50 TL Fiyatı Olan Cities: Skylines Ücretsiz Oldu! - Teknolobit
Haber

50 TL Fiyatı Olan Cities: Skylines Ücretsiz Oldu!

Popüler bir oyun yapımcısı olan Epic Games firması, dünya üzerinde binlerce oyunucu olan bir oyun geliştirerek harika bir işe imza atan firmalardan bir tanesidir. Birçok popüler oyunun geliştirici olan Epic Games, Cities: Skylines’ı ücretsiz yaptı. Oyun steam platformunda satılmaktadır ve genel fiyatı 50 tl idi, şuan da tamamen ücretsiz bir şekilde erişim sağlama imkanınız bulunmaktadır.

Şimdiye kadar belli aralıklar dahilinde oyunculara birbirinden fazla oyunlar hediye eden Epic Games firması şimdi de şehir kurma oyunu olan cities skyline’i hediye etmektedir. 15 günlük bir süre zarfı içerisinde (yılbaşına kadar) her gün farklı oyunları hediye edeceği bilinen firma yıl sonuna özel kampanyasını da bu şekilde oyuncularına armağan etmektedir.

Cities: Skylines, ufak bir kasaba ile başlayarak büyük bir şehir haline getirebileceğiniz, o şehrin tüm sorumluluklarının sizlerin üstünde olacağı harika bir simülasyon oyunudur. Bu seride şehir kelimesinden kastımız aslında bir hava sahası geliştirmektir ki zamanla büyüterek çok daha iyi bir şehir haline getirebileceksinizdir.

Esas olarak havacılığın ve lojistiğin konusunu ele alınan bu seride birbirinden farklı oyun modları da sizleri beklemektedir. Oyunu ücretsiz olarak satın almak isteyenler epic games web sitesini ziyaret ederek oyun sayfası üzerinden cities: skylines yazarak bulabilir ve yükle butonu ile ücretsiz satın alma işlemini tamamlayabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu