Adsense PİN Kodu Hangi Kargo ile Gönderiliyor ? - Teknolobit
Adsense

Adsense PİN Kodu Hangi Kargo ile Gönderiliyor ?

İnternet ortamında Ggezinirken bir sürü insan adsense pin kodu gelmedi, adsense hangi kargo ile çalışıyor gibi sorular sormaktadır ki bizlerde sizler için bu tür sorulara cevap vermek için bu tür yazılar yazmaktayız. Bu yazımızda adsense firmasının ülkemizde hangi kargo ile çalıştığını açıklayarak ufak bir bilgilendirme yapacağız.

Adsense PİN Kodu Hangi Kargo ile Geliyor?

Google Adsense, hesabınızın belli bir ödeme eşiğine ulaştığı andan itibaren adresinize bir pin gönderimi sağlamaktadır. Bu pin ile birlikte hesabınız doğrulanmış ve paranızı çekmeye hazır bir hesap haline gelmektedir.

Pinler ülkemize PTT kargosu ile gönderim sağlanmaktadır ki başka bir firma ile asla anlaşma vs gibi bir durum söz konusu değildir. Genel olarak zaten internette ufak bir araştırma yaptığınızda da ptt ile anlaşmalı olduğunu görebilirsiniz. Adsense sizlere maallesef göndermiş olduğu pin için takip kodu, kargo bilgisi vs herhangi bir mail atmamaktadır ki bu durumda sizlere sadece beklemek düşmektedir.

Adsense PİN Ne Zaman Elime Ulaşır ?

Google Adsense bildiğiniz üzere yurtdışında merkezi olan büyük bir reklam ağıdır. Haliyle ülkemizde olmadığı için pin gönderimleri de yurtdışı üzerinden olduğu için bir hayli yavaş bir gönderim söz konusu diyebiliriz. Aslında onlar pin kodunu hızlı bir şekilde gönderim sağlıyorlar fakat ülkemize gelmesi, dağıtıma çıkması vs derken süreç gereğinden fazla uzuyor ki bu durumda da pin kodunu bir hayli elinize geç almış oluyorsunuz.

Adsense PİN Takip Kodu Var mıdır ?

Maallesef yukarıda da belirtmiş olduğum gibi adsense sizlere göndermiş olduğu pin zarfları ile alakalı hiç bir bilgi paylaşmamaktadır. Sadece pini adresinize gönderdiği ile alakalı ufak bir metin paylaşmakta ve geriye ise sizlerin beklemesi gerektiğini söylemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu