Age of Empires III Hile Kodları - Teknolobit
Oyun

Age of Empires III Hile Kodları

Son zamanların uzun soluklu macera ve aksiyon oyunlarından birisi olan age of empires III, stratejilerinizi kullanarak harika bir aksiyona sizleri sürükleyecektir. Oyunda birbirinden farklı ülkeler bulunmaktadır ki sizlerin amacı bu ülkeleri en iyi şekilde hem askeri, hem ekonomiyi doğru bir şekilde kontrol ederek çok daha güçlü bir ülke haline getirebilmenizdir.

Genel olarak devletler arası savaşın ve diğer türlü aksiyonun bol olduğu bu oyunun binlerce oyuncu sayısı bulunmaktadır ki oyun incelemelerinde nasıl bir oyun olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Sizlere oyun içerisinde hile kullanımı hakkında basit bir bilgi vermek istedik ki aşağıda paylaştığımı age of empires III hileleri yazımızda kolayca adımları uygulalayarak gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır.

Age of Empires III Hile Kodları | Güncel

  • Age of Empires III Yemek Hilesi: Medium Rare Please
  • Age of Empires III XP Hilesi: Nova & Orion
  • Age of Empires III Odun Hilesi: <censored>
  • Age of Empires III Altın Hilesi: Give me liberty or give me coin

Age of Empires III Hileleri Nasıl Aktif Edilir ?

Oyun içerisinde hile aktif etmek için tek yapmanız gereken Enter tuşuna tıklayarak sizlere vermiş olduğumuz kodları oraya yazarak gönderin. Bu işlemleri yaptığınız taktirde hileniz otomatik olarak gerçekleşmiş olacaktır ve sizlerde oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Oyun içerisinde bu kodları kullanarak hile yapımını kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu hile kodları sadece PC versiyonunda geçerli olduğunu da önceden belirtmeliyim ki işletim sisteminizi ona göre ayarlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu