Among Us Bilgisayarda Nasıl Oynanır ? - Teknolobit
Mobil

Among Us Bilgisayarda Nasıl Oynanır ?

Son zamanların en popüler oyunlarından bir tanesi olan among us, kazandığı oyuncu kitlesi ile birlikte harika işler çıkarmaya devam etmektedir. Mobil cihazlarda bizleri karşılayan among us, şimdi ise bilgisayar dünyasında bizleri karşılamaktadır. Oyunda amacınız ise bir arenaya katılarak aranızda bulunan İmposter (katil) bulmaya çalışmaktır.

Oyun dünyasında hızlı bir yükseliş sağlayan among us, bildiğiniz üzere android ve ios dünyasında ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bilgisayar sürümünde ücretli olarak satılan bu oyunu sizlere ücretsiz bir şekilde nasıl indirme yapabileceğinizi göstereceğim ki çok basit adımlarla bu işlemi gerçekleştirebileceksinizdir. Dilerseniz konuyu daha fazla uzatmadan direk olarak adımlara geçerek bizleri hangi işlemlerin beklediğine göz atabiliriz.

Among Us Bilgisayarda Nasıl Oynanır ?

  • Adım #1: İlk olarak BlueStack emülatörünü bilgisayarımıza indiriyoruz ve kurulumu tamamlıyoruz.
  • Adım #2: Daha sonra açılan programdan Play Store giriş yapıyoruz.
  • Adım #3: Arama kısmına Among Us yazıyoruz ve aratıyoruz.
  • Adım #4: İlk çıkan oyuna tıklayarak Yükle kısmına basıyoruz.
  • Adım #5: İndirme işleminden sonra oyuna Ana Ekrana gelerek giriş yapabilirsiniz.

Bu adımlardan sonra artık istediğiniz gibi among us bilgisayarda ücretsiz oynama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınızdır. Maallesef oyunun orjinal bilgisayar sürümü ücretli olması nedeniyle android emülatör programı ile oynamak hem ücretsiz hem de yine orijinal oyun oynayacağınız için en mantıklı çözüm örneğidir. Sizlerde oyun hakkında bulunan yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizlerle paylaşabilir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu