Android En İyi Kamera Uygulamaları - Teknolobit
Mobil

Android En İyi Kamera Uygulamaları

Android işletim sistemli telefon dünya üzerinde diğer işletim sistemlerine göre açık kaynaklı ve kolay kullanımı sebebi ile bir tık daha kullanım sayısı yönünden önde gitmektedir. Aşağıda bulunan bulunan liste üzerinden en iyi kamera uygulamaları erişebilir ve hızlıca göz atabilirsiniz.

Çeşitlilik ve markalaşma açıcısından birbirinden farklı modellerin sahip olunduğu bazı şirketler telefonlarının kamera konusunda her ne kadar başarılı olmaya çalışsa bile yapmış oldukları kamera uygulamaları maallesef can sıkıcı bir durum olabilmektedir.

Birçok insanın ortak sıkıntısı olan kötü çeken kamera uygulamaları maallesef telefonu kullanmama ve değiştirme derecesine kadar getirebilmektedir ki bizzat canlı şahit olmuşluğum da vardır. Bizlerde ziyaretçilerimizin telefonlarında ki kendi kamera uygulamalarının bir tık daha üstü olan 5 harika kamera uygulamasını bir araya getirerek sizlerle birlikte paylaşmak istedik ki daha iyi fotoğraf ve videoları kolayca çekebilin. İsterseniz hemen bu listemize geçiş yaparak konuyu daha fazla uzatmayalım.

2021 En İyi Mobil Kamera Uygulamaları

 

Camera MX - Fotoğraf ve Video Kamera

Camera MX isimli uygulamala android google play market üzerinde uzun yıllardır popülerliğini ve kalitesini kaybetmeden devam eden sevilen bir kamera uygulamasıdır. Bu kamera uygulamasının en güzel yanlarından bir tanesi de sürekli güncel olarak telefonunuzda kendini güncellemesi ve kütüphanesine farklı filtre, efekt gibi özellikler ekleyerek sizleri bu tür şeylerden mahrum bırakmamaktadır. Özel çekim modları vs ve kolay kullanımı sayesinde uygulamayı ilk açtığınız anda dahil asla zorlanacağınızı sanmıyorum, direk uygulamaya ısınacaksınızdır.

Camera MX uygulamasını buradaki linke tıklayarak kolayca cihazlarınıza indirebilirsiniz.

 

Google Kamera

Evet, isminden de anlaşılacağı üzere google kamera uygulaması google altyapısının geliştirmiş olduğu sadece ve kullanışlı bir kamera uygulamasıdır. Portre, gece görüş özelliği, HDR+ gibi birçok özelliğinin bulunmuş olduğu google camera, dünya üzerinde binlerce insanın sürekli olarak kullanmış olduğu kaliteli bir kamera uygulamasıdır. Sadece fotoğraf ile kalmayıp gayet kaliteli bir video çekme alanı da bulunmaktadır. Hemen hemen her kamera uygulamasında olduğu gibi bu uygulamada da bizleri efekt ve filtre özelliği de beklemektedir ki hepsinin birbirinden güzel ve denenmesi gerektiğini söylemeliyim.

Google Camera uygulamasını buradaki linke tıklayarak kolayca cihazlarınıza indirebilirsiniz.

 

Open Camera

Mark Harman stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu uygulama android dünyasının sevilen ve beğeni kazanmış kamera uygulamalarından bir tanesidir. Özellikle yorum kısmını detaylı olarak okuma şansı buldum ki gerçekten birçok insan kendi ve diğer kamera uygulamalarına göre artısı olduğunu, birçok özelliği bu uygulama sayesinde kullanabildiğini söylemektedir. Bende özellikle bu uygulamayı sizler için listeme eklemek istedim ki fotoğraf ve video çekimi yaparken ayriyeten bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Open Camera uygulamasını buradaki linke tıklayarak kolayca cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Ayrıca bkz: 3000 TL Monitör Tavsiyesi

 

Candy Camera

Candy Camera, namı değer ”şeker kamera” olarak da adlandırdığımız listemizin aslında başlarında yer alması gereken uygulamalardan bir tanesidir. Unutmam sebebi ile 4.sıraya eklediğim bu uygulama özellikle kullanıcıların gönlünü o muazzam efektlerinden ve filtrelerinden almaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde olmama rağmen bir kez olsun onu kötüleyen birisini görmedim diyebilirim. Fazla övdüğüm bu uygulama genel olarak selfie çekimlerinizde sizlerin işine yarayacaktır ki arka kamera performansı olarak çok fazla birşey diyemem çünkü adından da anlaşılacağı üzere selfie çekmeye müsait bir kamera uygulamasıdır kendisi.

Candy Camera uygulamasını buradaki linke tıklayarak kolayca cihazlarınıza indirebilirsiniz.

 

 

Camera360

Kaliteli fotoğraf ve video çekmek isteyenlerin yine aynı şekilde denemesi gereken uygulamalardan bir tanesidir. Genel olarak filtre ve efektleri içerisinde bulunmaktadır fakat no-filtre olarak çok daha canlı resimleri bu uygulama ile birlikte çekebilirsiniz. PinGuo Inc. stüdyosu tarafından geliştirilen bu uygulama hem resim çekilmenize olanak sağlamaktadır ki hem de çekmiş olduğunuz fotoğrafları muhteşem özellikler ile birlikte düzenleme olanağını siz sevgili kullanıcılarına sunmaktadır.

Candy Camera uygulamasını buradaki linke tıklayarak kolayca cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Bu listemizde sizlere android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz kamera uygulamalarını paylaşmış bulunmaktayız. Amacımız da telefonunuz da bulunan kamera uygulamaları bazen kötü olabiliyor, bu nedenle birlikte sizler için en iyi 5 kamera uygulamasını derleyerek paylaşmaktayız.

Hemen hemen hepsi her telefon ve tablet sürümünü destekleyecek sürüme sahip olduklarını da belirtmeliyim ki aklınızda soru işareti kalmasın. Sizlerde kendi kullanmış olduğunuz ve bizlere tavsiye ettiğiniz kamera uygulamalarını aşağıda bulunan yorum kısmına yazabilir ve bilgilendirme yapmış olabilirsiniz.

Bizleri facebook, twitter ve instagram üzerinden takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu