Android Oyunları PC'de Oynama - Teknolobit
Blog

Android Oyunları PC’de Oynama

Android oyunlar mobil dünyada gün geçtikçe çoğalan ve insanların yeri gelerek bağımlısı olduğu yazılımlardır. Bu yazımızda android oyunları pc’de oynama, android oyunları pc de oynama kasmadan, android oyunları pc de oynama programı gibi başlıkları ele alarak cevabı en basit ve özet bir şekilde paylaşmak istedik.

Birçok kişi maallesef telefon ve tablet kullanmadığı için bilgisayarları üzerinden oyun oynamak istemektedir. Mobilde bulunan pubg mobile gibi popüler oyunlar bilgisayarda oynanabilmektedir. Bu sebepten dolayı birçok kişi bu tür isteklerde bulunmaktadır.

Aşağıda sizlerle birlikte paylaşmış olduğumuz yöntem mobil telefon ve tabletlerde oynanan oyunları bilgisayar ile oynayabilme imkanı sunan harika bir programdır. Sizlerle birlikte paylaştığımız adımları takip ettiğiniz taktirde kolaylıkla sizlerde bilgisayarınızda mobil oyunları ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Android Oyunları PC'de Oynama Programı

BLUESTACK

Bluestacks, android platformunda bulunan tüm oyunları bilgisayarınızda oynamaya yarayan harika bir yazılımdır. Android işletim sistemini bilgisayarınıza kurulum sağlayarak, bilgisayarınızı telefon ve tablet gibi kullanmanıza birebir olanak sağlamaktadır.

Android bir telefon üzerinde yapabileceğiniz hemen hemen her işlevi bu programı bilgisayarınıza kurarak kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Bu program android üzerinde bulunan play store ile birlikte bilgisayarınıza simülasyon, aksiyon, arcade gibi birçok kategorideki oyunları, uygulamaları indirmenizi sağlamaktadır. Son zamanların en popüler oyun türlerinden birisi olan pubg mobile, bu tür yazılımlar ile bilgisayarınızda oynayabilmektesinizdir.

Ayrıca bkz: CS:GO Silahı Sol Ele Alma Kodu

BlueStacks Nasıl İndirilir ?
  • İlk olarak buradan BlueStacks resmi sitesini ziyaret edin.
  • Ana sayfa üzerinden BlueStacks 5’i İndirin yazısına tıklayın.
  • İndirdiğiniz setup dosyasını açın.
  • Açılan ekran üzerinden şimdi yükle diyerek bekleyin.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra bluestacks android oyunları pc’de oynama programı hazır bir şekilde bilgisayarınıza kurulu olarak gelecektir. Bu işlemlerden sonra istediğiniz herhangi bir oyunu ana ekran üzerinden play store uygulamasına girmeniz ve istediğiniz herhangi bir uygulama-oyun indirme sağlayarak giriş yapmanızdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu