Android Oyunları PC’de Oynama

 Android Oyunları PC’de Oynama

Android oyunlar mobil dünyada gün geçtikçe çoğalan ve insanların yeri gelerek bağımlısı olduğu yazılımlardır. Bu yazımızda android oyunları pcde oynama, android oyunları pc de oynama kasmadan, android oyunları pc de oynama programı gibi başlıkları ele alarak cevabı en basit ve özet bir şekilde paylaşmak istedik.


Android Oyunları PC'de Oynama Programı

BLUESTACK

Bluestacks, android platformunda bulunan tüm oyunları bilgisayarınızda oynamaya yarayan harika bir yazılımdır. Android işletim sistemini bilgisayarınıza kurulum sağlayarak, bilgisayarınızı telefon ve tablet gibi kullanmanıza birebir olanak sağlamaktadır.

Android bir telefon üzerinde yapabileceğiniz hemen hemen her işlevi bu programı bilgisayarınıza kurarak kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Bu program android üzerinde bulunan play store ile birlikte bilgisayarınıza simülasyon, aksiyon, arcade gibi birçok kategorideki oyunları, uygulamaları indirmenizi sağlamaktadır. Son zamanların en popüler oyun türlerinden birisi olan pubg mobile, bu tür yazılımlar ile bilgisayarınızda oynayabilmektesinizdir.

En İyi Android Simülasyon Oyunları [2021]

İlgili İçerik
Android dünyasının oyun denildiğinde akla gelen ilk kategorilerinden bir tanesi simülasyon diyebilirim. Bu yazımızda sizler için android en iyi simülasyon oyunları, android en iyi simülasyon oyunları 2021, android simülasyon oyunları, en iyi simülasyon...
BlueStacks Nasıl İndirilir ?
  • İlk olarak buradan BlueStacks resmi sitesini ziyaret edin.
  • Ana sayfa üzerinden BlueStacks 5’i İndirin yazısına tıklayın.
  • İndirdiğiniz setup dosyasını açın.
  • Açılan ekran üzerinden şimdi yükle diyerek bekleyin.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra bluestacks programı hazır bir şekilde bilgisayarınıza kurulu olarak gelecektir.

Bu işlemlerden sonra istediğiniz herhangi bir oyunu ana ekran üzerinden play store uygulamasına girmeniz ve istediğiniz herhangi bir uygulama-oyun indirme sağlayarak giriş yapmanızdır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın