Android Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Android Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Android işletim sistemli telefonlar açık kod kaynaklı olması sebebi ile diğer işletim sistemlerine göre bir tık daha fazla tercşhi edilmektedir. Günümüzde telefonlar ve tabletler insanlar hayatında önemli bir yer tutarken büyük bir önem taşımaktadır ki büyük bir bilgi kaynağını taşıdıklarını söyleyebilirim.


Telefonlarda çekilmiş olan resimler birçok insan için çok önemli bir husustur ki bu resimlerin kaybolması insanların çok moralini bozan bir durum haline dönebiliyor. Teknolojik aletler bazen maallesef istemediğimiz yanlış hareketler yapabiliyor ki bunlardan biriside resimlerin telefondan silinmesidir. Android cihazlarda tabii ki silinen fotoğrafları geri getirme özelliği maallesef bulunmuyor fakat bunu ikinci yazılımlı uygulamalar ile kolayca yapabiliyoruz. İsterseniz derhal konuya geçerek nasıl yapılır adımlarına göz atalım.

Android Telefonlarda Silinen Resimleri Geri Getirme

Silinen veya yanlışlıkla sildiğiniz fotoğrafları geri getirebilmek için sizlere bir uygulama tavsiyesinde bulunacağız. Uygulamamız telefonda geri getirmek istediğiniz birçok resmi geri getirerek sizleri resimlerinize kavuşmanızı sağlayacaktır.

blank

DiskDigger photo recovery

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

  • İlk olarak cihazlarımıza google play üzerinden bu uygulamayı indirelim.
  • Uygulama kurulumunu gerçekleştirin.
  • Sizlerden ilk olarak Dahili Depolama, Hafıza Kartı gibi nerede arama yapılacağını soracaktır, seçin.
  • Start Basic Photo Scan dediğinizde otomatik olarak silinen tüm resimleri bularak karşınıza getirecektir.
  • Kurtarmak istediğiniz resimleri seçerek kolayca kaydedebilirsiniz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra artık resimlerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Uygulamayı bizzat kendim android bir telefon üzerinde indirerek denemeler yaptım ve hepsinde başarılı olarak çalıştı, sizlerde bizzat yorumlarınıza aşağıya yorum olarak bırakırsanız bizlerle birlikte paylaşmış olabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın