Android Silinen Fotoğrafları Geri Getirme - Teknolobit
Mobil

Android Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Android işletim sistemli telefonlar açık kod kaynaklı olması sebebi ile diğer işletim sistemlerine göre bir tık daha fazla tercih edilmektedir. Günümüzde telefonlar ve tabletler insanlar hayatında önemli bir yer tutmaktadır. Genel olarak büyük bir bilgi kaynağını taşıdıklarını söyleyebilirim. Cihazınızda bulunan fotoğrafları geri getirme işlemi için aşağıdaki işlemleri takip etmeniz yeterli olacaktır. 

Telefonlarda çekilmiş olan resimler birçok insan için çok önemli bir husustur ki bu resimlerin kaybolması insanların çok moralini bozan bir durum haline dönebiliyor. Teknolojik aletler bazen maallesef istemediğimiz yanlış hareketler yapabiliyor. Bunlardan biriside resimlerin telefondan silinmesidir.

Android cihazlarda tabii ki silinen fotoğrafları geri getirme özelliği maallesef bulunmuyor. Bu işlemi ikinci yazılımlı uygulamalar ile kolayca yapabiliyoruz. İsterseniz derhal konuya geçerek nasıl yapılır adımlarına göz atalım.

Telefonda Silinen Fotoğraf Nasıl Geri Getirilir?

Silinen veya yanlışlıkla sildiğiniz fotoğrafları geri getirebilmek için sizlere bir uygulama tavsiyesinde bulunacağız. Uygulamamız telefonda geri getirmek istediğiniz birçok resmi geri getirerek sizleri resimlerinize kavuşmanızı sağlayacaktır.

Aşağıda bulunan adımları takip ettiğinizde kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama ücretsiz versiyonda gayet kullanışlı bir durumdadır. Kullandığınızda ne kadar işe yaradığını kendiniz göreceksinizdir.

DiskDigger photo recovery

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

  • İlk olarak cihazlarımıza google play üzerinden bu uygulamayı indirelim.
  • Uygulama kurulumunu gerçekleştirin.
  • Sizlerden ilk olarak Dahili Depolama, Hafıza Kartı gibi nerede arama yapılacağını soracaktır, seçin.
  • Start Basic Photo Scan dediğinizde otomatik olarak silinen tüm resimleri bularak karşınıza getirecektir.
  • Kurtarmak istediğiniz resimleri seçerek kolayca kaydedebilirsiniz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra artık resimlerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı bizzat kendim android bir telefon üzerinde indirerek denemeler yaptım ve hepsinde başarılı olarak çalıştı. Sizlerde uygulama ile alakalı görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bizleri facebook, twitter ve pinterest hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu