Android Telefonlar İçin En İyi Virüs Temizleme Uygulaması

 Android Telefonlar İçin En İyi Virüs Temizleme Uygulaması

Virüs kavramı gerçek hayatta olduğu gibi yıllardır internet ortamında da varlığını devam ettirmektedir. İnsanların genel olarak bilgisayarlarına giriş yaparak zarar veren virüsler sistem çökertmeye, yazılım yavaşlatma, kişisel olan bilgileri çalma gibi daha birçok özelliği elinizinden çalmaktadır.


Genel olarak insanlar virüsleri temizlemek için eğer çok büyük ise format atarak kolayca kurtulurlar, eğer fazla büyük değilse ve temizlenebilir bir virüs çeşidi ise antivirüs programı kullanarak kolay bir şekilde virüsleri temizleyebilirler. Bizlerde sizlerin android telefon için virüs programlarını bularak en iyisini tavsiye etmek istedik ki umarım sizlerin de telefonlarında bu uygulama virüsleri engelleyecektir.

Android Virüs Temizleme Uygulaması

Avast Antivirüs 2020

Avast, bilgisayar platformu için yıllar önce (1988) kurulan ve bilgisayarlara bulaşan zararlı yazılımları temizlemeye yarayan bir program çeşididir. Zamanla kendini geliştirerek ve kalitesini arttırarak android telefonlara ve tabletlere de geçiş yaparak kullanıcıların sadece bilgisayarlarını değil mobil cihazlarını da korumaya başlamıştır.

Avast Antivirüs programı android cihazlarınızı sadece virüsten korumamakla birlikte daha birçok işlevi de yanında getirmektedir. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan virüs temizleme uygulaması olan Avast’ın neler yaptığını sizlerle paylaşalım.

  • Virüs Temizleme
  • Tarayıcılardan ve E-mail üzerinden gelen kötü yazılımları engelleme.
  • Telefonunuz da bulunan uygulamalara şifre koyarak gizlilik koruması.
  • Fotoğraf kasası özelliği ile galerinizde bulunan tüm fotoğrafları o kasa içerisinde gizleyebilirsiniz.
  • Ram temizleme ile telefonunuzu veya tabletinizin işlemcisini rahatlatır, daha verimli çalışmasını sağlar.
  • Gereksiz dosyaları bularak temizleme yapar.
  • Web kalkanı özelliği ile google üzerinde rahatça gezebilirsiniz.
  • Wi-Fi güvenliği ve bağlandığınız internetin hız testini ölçebilme özelliği.

Burada saydığım özelliklerin hepsini Avast Antivirüs 2020– Güvenlik, Virüs temizleyici uygulaması içerisinde rahatlıkla bularak kullanabileceksinizdir. Uygulama tamamen ücretsiz olup play store üzerinden kolayca indirime açık bir şekildedir. Sizlerde mobil cihazlarınızda kullanmış olduğunuz antivürüs temizleme uygulamalarını aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizleri ve ziayaretçilerimizi bilgilendirmiş olabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın