Antrenmanlarla Matematik 1 PDF - Teknolobit
Tanıtım Yazısı

Antrenmanlarla Matematik 1 PDF

Antrenmanlarla matematik 1 pdf kitabı, temel seviye matematik öğrenmeyi hedefleyen kişiler için harika bir kitaptır. Antrenmanlarla matematik kitabının amacı, matematiği zayıf olan kişilere en temelden anlatarak TYT-AYT sınavına hazırlanmasını sağlar.

Günümüzde birçok insanın ilgi ve alakası tek taraflı olabilmektedir. Bu sebepten dolayı da insanlar seçim yaparken ilgi alanlarını sevdikleri alana göre yaparlar. Ders konusunda da bazen ilgimiz olmadığında bazı dersleri sevemeyebiliyor yada anlayamayabiliyoruz. Eğer ilgi alanınız matematik değil ve matematiğe yeniden başlamak isterseniz, antremanlarla matematik kitabı pdf denemenizi tavsiye ederim.

Başlangıçta toplama, çıkarma gibi işlemleri anlatsa da sabırlı bir şekilde ilerlemenizi öneririz. Kitabın ilerleyen bölümlerinde, karekök, üslü sayılar gibi konular bulunuyor.

Temeli olmayan kişiler ilk konudan itibaren sabırlı bir şekilde ilerlemelidirler. Kitaba kısa bir inceleme yaptım ve gerçekten de temeli sağlam olmayanlar için harika bir öğretici yapıya sahip.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu