Apple Watch Ultra Fiyatı Ne Kadar? Ne Zaman Çıkıyor? - Teknolobit
Haber

Apple Watch Ultra Fiyatı Ne Kadar? Ne Zaman Çıkıyor?

Giyilebilir teknoloji alanında özellikle son zamanlarda yer trend ürünler arasında akıllı saat modelleri yer almaktadır. Apple iPhone 14 serilerinin tanıtımının ardından Apple Watch Ultra serisinin tanıtımı yapılmış durumdadır. Bununla birlikte iPhone serisi kadar Ultra modelinin de bir hayli ses getirdiğini görmekteyiz.

Apple, Far Out etkinliği kapsamında bazı ürünlerin tanıtımını yaparak açıklamalarda bulundu. Lansman sırasında dikkatleri üzerine çeken ürünlerden birisi de Apple Apple Watch Ultra oldu. Tasarımsal açıdan yenilenen ve özellik bakımından farklılaşmaya giden bu serimiz, artık daha düz ve büyük bir ekran yapısına sahip durumdadır. Dilerseniz Apple Watch Ultra özellikleri ve fiyatları konusuna geçiş yapalım.

Apple Watch ile Ekstrem Sporlara Hazırlanın!

Apple Watch Ultra Fiyatı Ne Kadar? Ne Zaman Çıkıyor?
Apple Watch ile Ekstrem Sporlara Hazırlanın!

Ultra serisi, yüzde 7 oranında daha büyük bir ekran ve titanyum gövde ile birlikte kullanıcılarını karşılamaktadır. Şimdiye kadar Apple Watch serilerinde en büyük kadran yapısına sahip durumdadır. Apple Watch Ultra akıllı saat modelinde 49 mm’lik bir ekran yer alıyor. Bu da artık biraz daha büyük Watch serisi isteyenler için, harika bir özellik diyebiliriz.

Apple Watch tasarım aşamasında biraz daha farklılıklar söz konusu diyebiliriz. Saatin hemen sağ tarafında yan düğme ile Digital Crown tuşlarının, solunda ise yeni eklenen bir aksiyon düğmesinin konumlandırıldığını görmekteyiz. Aksiyon tuşu ile birlikte spor yapmak, çok daha kolay ve eğlenceli bir duruma gelmiş durumdadır.

Apple Watch Ultra Fiyatı Ne Kadar? Ne Zaman Çıkıyor?
Apple Watch Ultra Fiyatı Ne Kadar? Ne Zaman Çıkıyor?

Watch Ultra, toplamda 36 saate kadar bir kullanım ömrüne sahiptir. Aynı zamanda ekstrem koşullar dahilinde 60 saatlik pil ömrü de, alternatif olarak kullanıcılara sunulacaktır. Aksiyon düğmesi ile birlikte aynı zamanda triatlon özellikleri arasında kolaylıkla geçiş yapabileceksiniz. Bunun yanında gelişmiş bir GPS konum izlemede aktif olarak kullanılabilir durumdadır.

Apple Watch Ultra Fiyatı

En çok merak edilen ve araştırılan konulardan birisi de Watch ultra fiyatı konusudur. Büyük bir ekran ve titanyum kasa ile birlikte gelmesi, fiyat bakımından ülkemizde biraz kabarık rakama sahip olduğunu göstermektedir. Watch Ultra fiyatı ülkemizde 27.999 TL olarak belirlenmiş ve yakın zamanda satışa sunulacaktır. 23 Eylül tarihinde satış yapan mağazalardan istediğiniz özellikleri seçerek, satın alabilirsiniz.

Peki sizler Apple Watch Ultra hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle birlikte paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu