Ashampoo Photo Commander v15 Lisans Anahtarları

 Ashampoo Photo Commander v15 Lisans Anahtarları

 

Ashampoo Photo Commander, windows işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda kullanabileceğiniz harika bir fotoğraf düzenleme programıdır. Bilgisayarınızda bulunan bütün fotoğrafları bu programı kullanarak istediğiniz formata dönüştürebilir ve düzenlemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ashampoo Photo Commander v15, resimlerinize birbirinden farklı efekt ve filtreleri ile birlikte renklendirebilir ve onarma işleminde çok iyidir. İstenmeyen nesneleri kaldırma, fotoğraflarınızda bulunan ufak çaplı parazitleri kaldırma, bulanık olan resimlerinizi efektler ve filtreler kullanarak az da olsa netleştirme işlevi gibi birbirinden farklı onlarca çeşidi sunmaktadır.


Bildiğiniz üzere birçok kullanıcı bilgisayarlarında adobe photoshop cs6 yazılımını kullanmaktadır fakat bu program maallesef her bilgisayarın kaldırmış olduğu bir yazılım değildir. Eğer orta sistemli bir bilgisayarınız varsa mutlaka bu programı denemeniz gerekmektedir.

Program kullanım olarak orta düzey bir zorluk seviyesine sahip durumdadır ki sizlerin de bu konuda zorlanacağınızı sanmıyorum. Yazılımı Türkçe dil desteğinin olması nedeniyle bir çok programın önüne geçtiğini söyleyebilirim ki gerçekten yararlı ve hoşunuza gidebilecek bir programdır.

Bu yazımızda sizleri için ashampoo photo commander 15 lisans anahtarı paylaşımı yaparak sizlerle paylaşmak istedik ki bu sayede kolayca programı kullanırken işinize yarayacaktır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın