Battlefield Mobil Çıkış Tarihi Açıklandı ! - Teknolobit
HaberOyun

Battlefield Mobil Çıkış Tarihi Açıklandı !

Mobil dünyanın sevilen stüdyolarından Industrial Toys, yakın zamanda Battlefield serisinin mobil üzerinde yayınlanacağına dair söylentileri gerçekleştirerek tarihi açıkladı. Battlefield Mobil çıkış tarihi 2022 yılında kesin olarak oyuncularla buluşacak.

PC platformu üzerinde geliştirilen ve oyuncuların göz bebeği haline gelmiş olan oyun serileri artık bildiğiniz üzere zamanla mobil platforma da getirilerek oyunculara sunulmaktadır. Mobil platformda gerçekten artık çok büyük bir oyuncu kitlesinin bulunduğunu söyleyebilirim ki bunun en iyi örneklerinden bir tanesi ise Pubg Mobile oyunudur.

Mobil platformlarda FPS oyunları bildiğiniz üzere bir hayli çoğalmış durumda fakat EA Games stüdyosunun geliştirdiği ve hemen hemen bütün oyuncuların dilinde olan Battlefield, mobile gelişi ile birlikte çok daha büyük bir strateji ve konuma sahip olacağını söyleyebiliriz.

PC  Platformundan tamamen farklı bir oyun:

Oyun geliştiricisi olan Oskar Gabrielson, Kafanızı karıştırmasın, bu bağımsız bir oyun” açıklaması ile birlikte mobil platforma gelecek olan bu oyunun baştan sonra farklı bir yapıya sahip olacağı mesajını da oyuncularla paylaşmış durumdadır.

Sizlerde hemen aşağıda bulunan yorum kısmına battlefield mobile ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle birlikte hızlıca paylaşımda bulunabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu