Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme - Teknolobit
İnternet

Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme

Dünya üzerinde kullanılan en büyük ve kullanıcı kitlesine sahip sosyal medya platformlarından birisi olan instagram, gün geçtikçe büyümeye ve kullanıcı kazanmaya devam etmektedir. Birçok kişinin öğrenmek istediği bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme işlemini aşağıdaki işlemleri takip ederek bulabilirsiniz.

Mobil uyumlu olarak geliştirilen bu uygulamamız bilgisayarlarımızda da tarayıcılar eşliğinde giriş yaptığımızda mesajlaşma, ana sayfa akışı gibi yerlere erişim sağlamamıza izin vermektedir. Telefon kullanmadan bilgisayardan instagrama fotoğraf nasıl atılır diye sorarsanız bu makalemiz tam sizin aradığınız niteliktedir.

Genel olarak ufak bir araştırma yaptığımda ya program yardımı ile yada eklenti vs kullanarak bu işlemi gerçekleştirmelerini istiyorlar. Bizler sizlere programsız ve eklentisiz bir şekilde instagrama pc üzerinden resim yükleme adımlarını göstereceğiz.

  • İlk olarak instagram.com sitesine kullanıcı adı ve şifre girerek uygulamaya giriş yapıyoruz.
  • Daha sonra ana sayfaya geldiğimizde klavyeden ”F12′‘ tuşuna basıyoruz.

 

  • Sağ üst köşede bulunan mobil logosuna tıklıyoruz ve artık instagramımız mobil uyumlu hale gelecektir.
  • ”F5” yaparak sayfayı yenileyin ve resim yükleme çubuğu aşağıya gelecektir.

Bu adımları gerçekleştirdiğiniz taktirde bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Genel olarak sitelerde paylaşılan eklentiler, programlar sizleri uğraştıracak ve biraz zahmetli olmaları gerekçesi ile sizlere en basit olan yöntemi paylaşmaktayız. Hemen hemen her tarayıcıda bu özellik işe yaramaktadır ki farklı tarayıcılarda bizzat kendiniz deneyebilirsiniz.

Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle hızlıca paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. güzel bir makale olmuş eline sağlık hocam sitenizde güzel basaşarılarınızın devamını dilerim açıklayıcı makale olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu