Canlı Maç İzleme Uygulaması [2022] - Teknolobit
Mobil

Canlı Maç İzleme Uygulaması [2022]

Dünya üzerinde bildiğiniz üzere milyonlarca futbol fanatiği denilen, futbola aşık olarak nitelendirebileceğimiz birçok kişi bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere artık futbol maçları virüs nedeniyle stadyuma gidilmeden izlenilmektedir ki bu durum birçok kişi için kötü bir olay diyebilirim. İnternet üzerinde gezinirken bir maç izleme uygulamasına denk geldim ve sizler için paylaşmak istedim.

Uygulamamızın ismi Redbox TV ve sizlerin reklamsız olarak maçlarınızı canlı izlemenizi sağlamaktadır. Sitemizde daha önceden bunun için bir uygulama paylaşmıştık fakat güncelliği koruyabilmek adına bu uygulamayı da paylaşmak istedim ki umarım hoşunuza gidecektir.

RedBox TV | Donmadan Maç İzleme Uygulaması | İndirmek İçin Tıklayınız

Redbox Tv ile birlikte maçlarınızı ücretsiz ve reklam olmadan izleyebilme imkanınız bulunmaktadır. Uygulama içerisinde 15’den fazla ülkenin toplamda 1000’den fazla kanalı ile birlikte hemen hemen tüm liglerin maçlarınızı izleyebilirsiniz. İnternet üzerinde onlarca reklamsız maç izleme uygulaması bulunmaktadır fakat birçoğunda kurulum sonrasında reklamlarla karşılaştığımız için maallesef direk silmek zorunda kalıyoruz.

Bu uygulama içerisinde paylaştığım sürüm içerisinde şuanlık böyle bir durum söz konusu değildir fakat herhangi bir reklam, sorun vs fark ederseniz yorumda belirterek güncellememi isteyebilirsiniz.

Uygulamada sadece maç kanalları olmamakla birlikte belgesel, bilim, çocuk, hint kanalları gibi daha birçok seçenek sizleri beklemektedir. Uygulama genel olarak maçları donmadan izlemenize ve keyifli bir futbol maçı izlemenize büyük bir olanak sağlamaktadır. Aşağıda bulunan yorum kısmına ücretsiz maç izleme uygulaması redbox tv hakkında görüş ve yorumlarınızı yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bizleri Facebook ve Twitter adreslerimizden de takip ederek hızlıca güncel paylaşımlarımıza göz atabilirsiniz.

Maç İzleme Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu