CS GO Kullanıcı Adı Değiştirme - Teknolobit
Oyun

CS GO Kullanıcı Adı Değiştirme

Dünyanın en çok oynanan ve popüler hale gelen fps oyunlarından birisi olan counter strike global offensive oyunu gün geçtikçe popülerliğini koruyarak çok daha kişi tarafından oynanan bir oyun haline gelmektedir. Bu yazımızda cs go kullanıcı adı değiştirme adımlarını sizlerle paylaşmaktayız.

Oyun bildiğiniz üzere steam platformu üzerinden satın alınarak oynanan ve yapılandırma dosyaları steam üzerinde yer almaktadır.

Oyun içerisinde oyuncuların istediği bir cs go isim değiştirme isteği vardı bizlerde bu işlemi sizler için en kolay şekilde göstermek ve sizlerin öğrenmesini istedik. CS GO kullanıcı adı değiştirme işlemi adımlar halinde liste şeklinde aşağıda paylaşıyoruz ve bu sayede kolaylıkla oyun içinde bulunan isminizi nasıl isterseniz o şekilde ayarlayabileceksinizdir.

CS GO İsim (Ad) Değiştirme Nasıl Yapılır?

  • Steam programını giriş yapıyoruz.
  • Ekranın sağ üst kısmında kendi isminiz yazan kısma tıklıyoruz.
  • Açılan pencereden Profil bölümüne geliyoruz.
  • Buradan ise profilimi düzenle diyoruz.
  • Açılan bölüme kullanıcı adı yazan kısıma istediğiniz bir kullanıcı adını girebilirsiniz.

Bu kısımda girmiş olacağınız kullanıcı adınız hem steam profilinizde ki isminiz hem de cs go içerisinde bulunan kullanıcı adınız olarak değişecektir. Çok kolay bir yöntem ile bu işlemi de bu şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Kullanıcı adınızın sizi hitap eden bir nick olması önemli bir husustur ki sonuçta steam üzerinde de arkadaşlarınız sizleri bulmak için isminizi kullanacaktır.

Şuan da Valve yapımcısı getirdiği son güncellemeler ile kullanıcı adında herhangi bir politika, kural gibi işlemler getirmemiş durumda ve her şey olabildiğince basit adımlarda işlemektedir. Tabii ki gelen güncellemeler, paketler eşliğinde bu durumun değişebileceğini de söylemeden geçemeyeceğim.

Sizlerde oyun hakkında ki görüşlerinizi ve kullanıcı adlarını aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizlerle paylaşımda bulunabilirsiniz. Ayrıca bizleri facebook ve twitter hesaplarımızdan takip ederek kolaylıkla güncel paylaşımlarımıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu