Driver Booster 8 Lisans Kodu (2021)

 Driver Booster 8 Lisans Kodu (2021)

 

Driver güncelleme işlemi her bilgisayarda aylık olarak kontrol edilerek gerçekleştirilmesi gereken önemli özelliklerden bir tanesidir. Günümüzde milyonlarca kişi driver yani sürücelerin güncel olmaması sebebiyle bilgisayarlarının yavaşladığını ve bu durumdan şikayetçi olduklarını söylemektedirler ki maallesef birçoğu sebebinin ne olduğunu bilmemektedir.

Driver güncelleme demek bilgisayarınızda işlevlerin çalışmasını sağlayan belli basit yazılım veya araçların sürümlerini en güncel haline getirerek hem onların hızlı çalışmasını hem de bilgisayarınızın çok daha hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayan bir özelliktir. Bazı bilgisayarlarda sürücüler çok çok eski zamanlardan kaldığı için günümüzde yeni satın alındığında veya güncelleme yapılmadığında maallesef yavaş işlev göstermektedirler ki bu durum gerçekten can sıkıcı bir durum haline gelmektedir. Bizlerde sizler için driver booster isimli programın lisans kodunu paylaşarak sürücü güncelleme işleminizi kolayca yapabilmeniz adına yardımcı olmak istedik.


 

 

Kod Kullanımı

  • İlk olarak bilgisayarımızın internet ile olan bağlantısını keserek daha sonra Driver Booster 8 programına giriş yapalım.
  • Sağ altta bulunan Aktivasyon Kodu butonuna tıklayın.
  • Daha sonra ise karşınıza gelen pencereye üstte verdiğim kodu kopyalayarak yapıştırın.
  • Tamam diyerek programınızı full olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu adımları tamamladıktan sonra internet bağlantınızı açarak sürücülerinizi tara kısmına tıklayarak kolayca taramaya başlatabilirsiniz. Eski olan sürücüleri karşınıza otomatik olarak 1-2 dk içerisinde geldiğinde ise size yapılması gereken işlevleri soracaktır ki gerisi zaten sizlerin seçimine kalmış bir şeydir.

Bilgisayarınızın sürücüleri her ne kadar güncel sürümde ise özellikle oyun oynarken o kadar fps ve performans alacaksınızdır. Eski olan her bir donanım parçası ve yazılımı sizler için performans geriliği olacağını söyleyebilirim. Sizlerde kullandığınız sürücü güncelleme programı var ise aşağıya yorum kısmına yazarak bizlerle paylaşabilir ve bilgilenmemiz konusunda yardımcı olabilirsiniz.

 

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın