E-Ticaret Sitesi Kurulumu için Avantajlı 4 E-Ticaret Paketi - Teknolobit
Tanıtım Yazısı

E-Ticaret Sitesi Kurulumu için Avantajlı 4 E-Ticaret Paketi

Günümüzde yoğun ilgi gören iş modelleri arasında yer alan e-ticaret gelişmiş teknolojik özellikler sayesinde internet üzerinden kolayca satış yapmanızı sağlar. Bunun için ilk olarak faaliyet göstereceğiniz sektörü ve ürün gruplarını belirlemelisiniz. Markanızı yaratmalı ve e-ticaret altyapınıza karar vermelisiniz. Ardından e-ticaret sitesi için tasarım oluşturmalı ve ürünlerinizi siteye eklemelisiniz. Lojistik altyapıyı hazırlamak, ödeme sağlayıcısı hizmeti almak, şirket kurulumunu tamamlamak dikkat etmeniz gereken diğer aşamalar arasındadır. Bunları yaparken işinizi kolaylaştırmak adına doğrudan e-ticaret paketleri kullanabilirsiniz. Kobisi tarafından sunulan en avantajlı 4 paket ve özellikleri şu şekildedir:

Ücretsiz E-Ticaret Paketi

Her kullanıcı için oldukça cazip gelen ücretsiz e-ticaret paketleri kullanıcılarına çeşitli özellikleri herhangi bir ücret ödenmeden sunar. Bu özellikler arasında ücretsiz SSL, hazır ödeme sistemi, responsive temalar ve 100 ürün sergileme gibi özellikler bulunur. Bunlardan yararlanabilmek için pakete kayıt yaptırmanız yeterlidir. Kayıt sırasında kredi kartı bilgisi girmenize gerek yoktur.

Personal E-Ticaret Paketi

Ücretsiz pakette yer alan özellikleri kapsayacak şekilde hazırlanan personal e-ticaret paketi bayiler için XML, kendi alan adınızı alma, 500 ürün sergileme gibi temel özelliklere sahiptir. SEO uyumlu e-ticaret yapısı, terk edilmiş sepet takibi, blog, online destek entegrasyonu, fatura basma, tasarım temaları, kargo entegrasyonu, kullanım eğitimi bu paketin diğer özellikleri olarak ifade edilir. Paketi kullanmaya başlamak için kayıt aşamasını tamamlamanız gerekir.

E-Ticaret Sitesi Kurulumu için Avantajlı 4 E-Ticaret Paketi
E-Ticaret Sitesi Kurulumu için Avantajlı 4 E-Ticaret Paketi

Plus E-Ticaret Paketi

İlk iki paketin özelliklerini de içeren plus e-ticaret paketleri kupon sistemi, kapıda ödeme imkanı, 1000 ürün sergileme gibi ilave özellikler sunar. Ayrıca paket içerisinde ürün yorumlama ve değerlendirme, mağazadan teslimat ve ödeme, yetkilendirme sistemi, stok ve fiyat alarmı, indirim kuponu, Google Merchant entegrasyonu gibi özellikler vardır. Paketler sergilenebilir ürün sayısı bakımından değişken olup ödeme komisyon oranları her paket için sabittir. Paket fiyatları ise aylık olarak belirlenir.

Professional E-Ticaret Paketi

En geniş özelliklere sahip olan professional e-ticaret paketi diğer paketlerden farklı olarak pazar yeri entegrasyonu, tedarikçi XML entegrasyonu, 2500 ürün sergileme gibi özellikler içerir. Özellik sayısının fazla olması e-ticaret sitesi kurarken işinizi kolaylaştıracaktır. Pazaryeri entegrasyonu, size özel hesap uzmanı, alternatif ödeme sistemleri, lokasyon bazlı yönlendirmeler, puan sistemi, stok raporu bu paketi farklı kılan özelliklerden birkaçıdır. En avantajlı paketleri en ekonomik fiyatlardan satın alabilmek için Kobisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu