Android Ekran Video Çekme Uygulamaları - Teknolobit
MobilYazılım

Android Ekran Video Çekme Uygulamaları

Android işletim sistemlerinde artık genel olarak ekran kayıt etme yazılımları eskiye göre çok basit adımlarla gerçekleşmektedir. Bu yazımızda sizler için en iyi ekran video çekme uygulamalarını derleyerek paylaşmaktayız. 

Önceki yıllar içerisinde geliştirilen ekran kayıt uygulamaları genel olarak root işlemi istemekteydi ve binlerce insan bu sebeplerden dolayı uygulamaları kullanamazdı ki şimdi bu problemler ortadan kalkmış durumdadır.

Telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz android ekran kayıt uygulamaları market ve apk olarak bir sürü çeşit olarak bulunmaktadır. Bizlerde sizlere bunların içerisinden en iyi 3 tane olanı seçerek listemizde dahilinde paylaşmak istedik. Dilerseniz derhal listemize geçiş yaparak kolayca bizleri bekleyen uygulamalara göz atalım.

AZ Screen Recorder

Android platformunun ekran kaydetme uygulamalarının dönüm noktalarından birisi olan bu uygulama telefonunuzun ekran kayıt videosunu en iyi şekilde alarak sizlere sunmaktadır. Özellikle YouTube kanalı için içerik çekenlerin mutlaka denemesi gereken bu uygulama telefon ve tabletleriniz üzerinden webcam gibi özellikleri de sunmaktadır.

AZ Screen Recorder – Video Recorder, Livestream

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Screen Recorder

Uzun zamandır android market üzerinde popüler bir uygulama ile gözümüze bir çok kez çarpan screen recorder ile tablet ve telefonlarınızın ekran videosunu kolayca kaydedebilirsiniz. Oyun oynarken, uygulamalarda gezerken ve hemen hemen her işleminizde kolayca kullanabileceğiniz bu uygulama ile birlikte yüksek kalite ve özelleştirilebilir ayarlar sizleri beklemektedir.

Screen Recorder – Sesli ekran kaydedici V Recorder

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Mobizen Ekran Kaydedici

Birçok YouTuber dahil kullanmış olduğu bu mobizen uygulaması, telefon ve tabletlerinizde kolayca ekran videosunu çekmenize olanak sağlayan harika yazılımlardan bir tanesidir. Markette ekran kaydetme dendiğinde akla gelen uygulamalardan birisi olması nedeniyle listemizin üçüncü sırasında bizleri karşılamaktadır. Sadece ekran video kayıt özelliği ile kalmayıp çektiğiniz videoları da düzenlemenize olanak sağladığını sizlere belirtmeliyim ki gerçekten işini iyi yapan bir yazılımdır kendisi.

Mobizen Ekran Kaydedici

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Ekran videosu çekme konusunda konunun başında dediğim gibi birçok yazılım bulunmaktadır. Bunların bazıları legal sitelerde paylaşılırken birçoğu android markette bulunmadığı için .apk olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Açıkçası bu 3 uygulamadan birisi sizin işinize son derece yarayacak ve gelişmiş özelliklere sahip ekran video kayıt araçlarıdır. Sizlerin de kullanmış olduğu ekran video kayıt uygulamaları varsa aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak kolayca bizlerle paylaşabilir ve bilgi akışı gerçekleştirebilirsiniz.

Bizleri facebook, twitter ve pinterest hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu