En Hızlı VPN Uygulamaları | Android ve İOS - Teknolobit
Mobil

En Hızlı VPN Uygulamaları | Android ve İOS

Günümüz çağında milyonlarca kişi tarafından kullanılan internet servisleri insanların olmazsa olmazı bir hale gelmiş durumdadır. İnternet kullanımı her ne kadar gün geçtikçe çoğalsa da gizlilik ve güvenlik kısmında bazen birçok platform maallesef geride kalarak insanların özel bilgilerinin çalınması hususunda eksik düşebiliyor. Bizlerde sizlere bu yazımızda gizlilik konusunda sizlere yardımcı olabilecek ve hemen hemen hayatınızın birçok alanında kullanabileceğiniz bazı en iyi vpn uygulamalarını paylaşmak istedim.

Burada paylaşmış olduğumuz makale içerisinde en hızlı vpn uygulaması kolaylıkla bulabilir ve tercihinize göre aşağıdaki listeden seçim yapabilirsiniz. Sizlerin de tavsiye etmiş olduğu vpn uygulaması varsa aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizlerle hızlıca paylaşabilirsiniz.

Bir diğer yazımız olan google chrome vpn kurulumu yazımızı inceleyerek chrome tarayıcılarınızda da kolaylıkla vpn kullanabilirsiniz.

VPN Nedir ?

VPN, özel sanal ağlar yolu ile uzaktan farklı ağlara bağlanmanıza olanak sağlayan yazılım türüdür. Vpn bağlantısı ile başka bir ağa bağlanmış gibi gözükebilirsiniz ve bu sayede veri alışverişi yaptığınız taktirde kendi bilgileriniz yerine karşı tarafın yani bağlandığınız ağın bilgileri otomatik olarak gözükecektir.

En İyi VPN Uygulamaları | 2021

 

  • Hotspot Shield VPN

Pango GmbH stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu uygulama android ve ios dünyası tarafından uzun yıllardır popülerliğini sürdürmeyi başarabilmiş olan nadir vpn uygulamalarından bir tanesidir. Birçok farklı lokasyon seçeneği sunulan bu vpn ile internet hızınızı neredeyse yavaşlığı hissetmeyecek bir şekilde rahatça gezinebileceksinizdir.

TunnelBear VPN

TunnelBear, LLC stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu uygulama yıllar önce bizleri masaüstü yani bilgisayar platformunda bizleri karşılamıştı ve binlerce kişi çok memnun kalarak bu vpn programını kullanmaktaydı. Özellikle neden bu programı listeye eklediniz diye soranlar olursa, TunnelBear vpn uygulaması yaptığı açıklamalara göre gizlilik ve güvenlik kısmında kendine son derece güvenen bir yazılım hazırladıklarını belirtmektedir.

NordVPN

Özellikle son zamanlarda dikkatimi çeken bir vpn uygulamasıdır kendisi. Aldığı yorumlar ve incelemelere göz attığınız zaman ise ne kadar kullanışlı ve işlevli bir uygulama olduğunu kendiniz de kolayca görebilirsiniz. Uygulama son derece basit ve sade bir kullanım kolaylığı ile birlikte geldiği için sizleri asla zorlamayacaktır.

ExpressVPN

Uzun yıllardır popülerliğini koruyabilmeyi başarabilen vpn yazılımlarından bir tanesidir. Özellikle hız konusunda kullanıcılarını son derece mutlu edebilmeyi başarabilen başarılı bir araçtır. Sadece android platformunda değil İOS ve diğer masaüstü yazılımlı cihazlarda da kolaylıkla vpn araçlarını bulup kullanmaya başlayabilirsiniz.

ProtonVPN

Birçok yerde isminin geçmiş olduğu bir vpn aracı olan proton, çok iyi bir internet hızı bağlantısı sunduğunu söyleyebilirim. Bağlandığı sunuculardan veya uygulamanın kalitesine bağlı kalarak harika bir vpn işlevi gördüğünü söyleyebilirim. Mutlaka denemeniz gereken bir VPN uygulaması olduğunu da belirtmeliyim.

Vpn araçları genel olarak sizlerin anonim olarak internette gezinmenizi ve yaptığınız işlerin sizi gizlemesi işlevini sağlamak için yazılan yazılım türleridir. Kullandığınız bazı vpn uygulamaları maallesef anlatıldığı gibi veya gösterildiği özelliklere sahip olmadıkları gibi sizlerin özel bilgilerinizi bile çalabilirler ki günümüzde birçok insan bu durumu yaşamaktadırlar.

Sizlerde vpn araçlarını kullanmadan önce yapacağınız işlemleri bir tık daha güvene alarak yapmanızı öneririz. Bu hususta tabii ki yaptığınız işin yanında biraz daha bilinmiş olan ve güvenilir puanı yüksek şirketlerin veya yapımcıların üretmiş olduğu uygulamaları kullanmak sizlerin gönlünü çok daha iyi bir şekilde ferah ve rahat ettirecektir.

Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına kullandığınız veya güvenilir olarak bildiğiniz en iyi vpn uygulamalarını yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizleri facebook ve twitter hesaplarımızdan takip ederek paylaşımlarımıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu