En İyi Araç Kamera Tavsiyeleri - Teknolobit
Blog

En İyi Araç Kamera Tavsiyeleri

Araçlar üzerinde kullanılan araç kamera tavsiyeleri gün geçtikçe daha da popüler hale olmaya gelmektedir. Güvenlik ve kaza gibi durumlarda haklıyı görebilmek adına kullanılan bu cihazlar mantıkla düşünülmüş cihazlardır. Bu yazımızda sizler için en iyi araç kamerası tavsiyeleri paylaşımı yaparak bilgi paylaşımlarında bulunmaktayız.

Araç kameraları genel olarak fiyat bakımından çok fark göstermemektedir. Satın alırken genel olarak kalitesi ve hafıza depolamasına bakmak daha mantıklı bir işlemdir.

Bu yazımızda sizler için özellikle çekim yaparken kaliteli çekim yapan kameraları tavsiye etmeye çalışacağız. Aşağıda bulunan listeye göz attığımızda kameralar arasında fazla bir seçim olmadığını göreceksinizdir. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza geçelim ve bizleri nelerin beklediğine göz atalım.

En İyi Araç Kamera Tavsiyeleri

70Mai Pro Akıllı Araç İçi Kamera

Listemizin ilk sırasında yer alan araç kamera tavsiyemiz xiaomi markasından gelmektedir. Xiaomi 70Mai Pro modeli alabileceğiniz en iyi modellerden birisidir. Video çözünürlüğü 1920 x 1080 olan bu cihazda görüntü kalitesi gerçekten iyi bir durumdadır. 2 inç ekran boyutu bulunan bu cihazda hafıza olarak ise 64 GB depolama hafızası bulunmaktadır. FHD kayıt yapabilmesi birçok cihaza göre avantaj olduğunu söyleyebilirim.

Joyecar Full HD Araç Kamerası

Bir diğer ürünümüz ise Joyecar Full HD Araç Kamerası modelidir. Genel olarak birçok kişinin kullanmış olduğu bu cihaz popülerliği ile alıcısını bulmaktadır. Çözünürlük olarak 1296/1080P bir kalite performansı sunan bu cihazda 4 inç bir ekran boyutu bizleri beklemektedir. Tasarım açısından gayet ufak bir boyutu olan bu cihazda 64 GB bir depolama hafızası bulunmaktadır.

360 G300 Araç Kamerası

Bir diğer modelimiz ise 360 G300 Araç Kamerasıdır. Çözünürlük olarak 1296p görüntü kalitesi sunan bu cihazda 160 derecelik bir görüş açısı bulunmaktadır. Cihaz üzerinde bulunan dahili bağlantılar ile birlikte telefonlarınızı bu cihaza bağlayabilirsiniz. Cihaz içerisinde yer alan Konum ve GPS özellikleri de avantajlarından birisidir. Cihazın video örneklerine baktığımızda gece çekim kalitesinin de gayet iyi olduğunu söyleyebilirim.

Viofo A129 Duo Araç Kamerası

Tavsiye olarak Viofo A129 Duo modelimizi de listemize eklemekteyiz. Kameranın 1920×1080 FHD kayıt çözünürlüğü bulunmaktadır. Kayıt performansı youtube üzerinde izlediğimiz videolara göre gayet kaliteli bir durumdadır. Wi-Fi ve GPS özelliklerine sahip olan bu cihaz, 256 GB’a kadar depolama hafızası yer almaktadır.

Xiaomi Mijia 1S Starvis Araç İçi Kamera

Listemizin son cihazı ise Xiaomi Mijia 1S Starvis Araç İçi Kamera modelidir. Özellikle xiaomi markasının olması nedeniyle listeye eklemek istedim. Kalite bakımından gayet iyi bir cihaz olduğunu söyleyebilirim. FHD 1080p çekim kalitesine sahip olunan bu cihazda 140 derece açışının bulunduğunu söyleyebilirim.

Bu yazımızda araçlarınızda kullanabileceğiniz en iyi kamera çeşitlerini paylaşmak istedik. Umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur.

Aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Bizleri Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilir, güncel paylaşımlarımıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu