En İyi Driver Güncelleme Programı (2021)

En İyi Driver Güncelleme Programı (2021)

Bilgisayar kullanımları gün geçtikçe çoğalmakla birlikte içerisinde barındırdığı teknik bilgileri de haliyle çoğalmakta ve farklılaşmaktadır. Bilgisayarlarımız içerisinde bulunan bazı program ve yazılımlar gün geçtikçe eski hale dönüşmektedir ki bu durum bilgisayarınızı kötü bir şekilde etkilemektedir.


İçerisinde bulunan yazılımlar eğer eski ve güncel değilse bilgisayarınız son derece yavaş duruma gelebilir ve sizlerin canını bir hayli sıkabilir. Driverlar yani bizim dilimizde sürücüler bilgisayarın olmazsa olmazlarından biri olmakla birlikte ram, anakart, işlemci, ses kartı gibi işlevlerin en iyi şekilde çalışmasını sağlayan bir kavramdır. Bilgisayarınızın genel hızı bunlara bağlı olmakla birlikte sürücüler bilgisayarınıza yol gösteren bir kılavuz olarak değerlendirilmektedir. Bizlerde sizlere bu yazımızda bilgisayarlarınıza kolaylıkla sürücü güncelleme yapabileceğiniz bir programı tanıtmak ve paylaşmak istedik.

Aşağıda bulunan yazılımı kullanarak hem sürücü güncelleme hem de bilgisayar hızlandırma işlemi sağlayarak birçok alanda fayda görebilirsiniz.

En İyi Driver Güncelleme Programı 

blank


IObit Driver Booster

IObit stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Driver Booster programı kullanmış olduğunuz bilgisayarın driver yazılımlarını güncellemektedir. Popüler ve internet dünyasında yaptığı bir çok yararlı yazılım ile tanınan IObit, yapmış olduğu bu güncelleme programı ile de kullanıcıların gözüne bir kez daha girmiş durumda diyebilirim.

Program kurulum dahilinde basit bir işlem şeklinde çalışmaktadır. Kurulumu tamamladıktan sonra programı çalıştırın ve ortada bulunan kontrol et butonuna tıklayarak kolayca bilgisayarınızın tüm driverlarını taramaya başlayacaktır. Belli bir zaman sonra kontrol etme bitecektir ve sizlere bir kontrol paneli dahilinde tüm eski sürücüleri gösterecektir ve bunların güncellenmesi için sizden onay alacaktır. Sürücüler yüklenmesi dahilinde program kendini yeniden başlatarak işlemleri bitirmiş olacaktır.

Özellikle eski bilgisayar ve windows 7 işletim sistemi kullanan kişilierin bu programı kullanarak en iyi şekilde ve en güncel yazılımları kullanmasını tavsiye etmekteyim. Programın full sürümünü kullanmanız sizler için çok daha yararlı olacaktır ki gerçekten daha birçok özelliğe kolayca ulaşabilme imkanına sahip olacaksınızdır.

Driver Booster Özellikleri

  • Güncelleme yaptıktan sonra beğenmemeniz durumunda eski sürümü geri yükleme yapma.
  • Online veritabanı özelliği.
  • Oyunlar için optimizasyon ve hızlandırma işlemi
  • Güvenlik merkezi ve Veri kurtarma özelliği
  • Türkçe dil desteği sağlamaktadır
  • Kolay kullanım ve tema özelliği

Driver Booster 8 Lisans Kodu (2021)

İlgili İçerik
  Driver güncelleme işlemi her bilgisayarda aylık olarak kontrol edilerek gerçekleştirilmesi gereken önemli özelliklerden bir tanesidir. Günümüzde milyonlarca kişi driver yani sürücelerin güncel olmaması sebebiyle bilgisayarlarının yavaşladığını ve bu...

Programı özellikle oyun oynayan ve bilgisayarım bu aralar çok yavaşladı diyen kişilerin kesinlikle kullanmasını tavsiye etmekteyim.

Ekran kartı, oyun için yapılan güncellemeler dahilinde oyun oynarken bilgisayarınız eskiye nazaran çok daha iyi bir performans kalitesi sunacaktır. Sizlerde driver güncelleme hakkında bildiğiniz program ve tavsiyeleri aşağıda bulunan yorum kısmına yazabilir ve bizlerle birlikte paylaşım yapabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın