En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları [2021]

Sayfa 1 2 3 41. Sayfa

Android ve İos kullanıcıları çektikleri fotoğrafları mobil cihazlarında düzenlemek, efektler vererek renklendirmek, kesme-biçme gibi araçlar kullanarak fotoğrafları kendilerinin istedikleri gibi şekillendirmek isterler. Bizlerde sizlerin bu sorunu aşabilmeniz adına en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını listeleyerek sizlerle paylaşmak istedik.


Özellikle instagram gibi sosyal medya kullanan kişilerin istediği bu uygulamalar ile birlikte çekmiş olduğunuz bütün resimleri bambaşka bir hale getirebileceksiniz. Günümüz teknoloji çağında yapımcıların geliştirmiş olduğu resim düzenleme araçları bir hayli gelişmiş özelliklere sahip yapıda kullanıcılarını beklemektedir. Sizler için bulduğumuz bu uygulamaları android ve ios cihazlarda kolay bir şekilde indirme işlemi sağlayarak kullanabilirsiniz.

Listemize geçmeden önce aşağıda paylaşmış olduğumuz uygulamalar tamamen ücretsiz olarak indirilme sağlanabilen uygulamalardır ki sadece içerisinde pro satın al gibi seçenekler olabilir, ücretsiz araçları da son derece işe yarayan bir çok uygulamayı aşağıdan bularak kullanabilirsiniz. Listeye toplamda 4 adet uygulama eklemeye çalıştım ki hem app store üzerinde hem de play store üzerinde bulabileceğiniz uygulamalar olsun diye. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan listemize geçerek bizleri hangi uygulamaların beklediğine göz atalım.

1 | PicsArt Photo Editor: Kolaj Yapıcı ve Editör

Listemizin ilk sırasında yer almış olan picsart uygulaması android ve ios cihazların olmazsa olmaz fotoğraf editleme uygulamalarından bir tanesidir. Bildiğiniz üzere picsart bizleri ilk olarak windows platformu üzerinde bilgisayarlarımızda karşılamıştı şimdi ise uzun yıllardır mobil platformda kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Picsart fotoğraf düzenleme uygulaması ile birlikte onlarca araç seçeneği sizleri beklerken aynı zamanda diğer farklı özellikleri de bulunmaktadır. Hem play store üzerinde hem de app store üzerinde milyonlarca kişi tarafından indirilme sayısına sahip olan bu uygulamanın dilerseniz bazı özelliklerini sizlere aktararak bilgilenmenizde yardımcı olalım.

PicsArt Özellikleri

  • Birbirinden farklı resim efektleri.
  • Arka plan silme özelliği
  • Yüz güzelleştirme seçenekleri.
  • Makyaj özelliği.
  • Renk ve madde kopyalama seçeneği.
  • Birbirinden farklı yazı fontları ile metin ekleme seçeneği.
  • Arka plan bulanıklaştırma.
  • Obje kaldırma ve yerine istediğiniz bir resmi ekleme özelliği.
  • Kolaj yapma özelliği.
  • Birbirinden farklı çıkartma paketleri.

ve sayamadığımız daha birçok özellik sizleri PicsArt uygulaması içerisinde sizleri beklemektedir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hızlıca indirme işlemlerini sağlayabilir ve derhal uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir sonraki fotoğraf düzenleme uygulaması için sonra butonuna tıklayın.

 

Sayfa 1 2 3 41. Sayfa
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın