Film İndirme Nasıl Yapılır? - Teknolobit
İnternetMobilYazılım

Film İndirme Nasıl Yapılır?

Film ve diziler insanların hayatını renklendiren ve olmazsa olmaz haline gelen videolardan bir tanesidir. Bizlerde bu yazımızda sizler için film indirme işlemini en basit adımlarda göstereceğiz.

Televizyon kavramı internet, telefon, tablet, bilgisayar gibi kavramların kullanımında artış olması sebebi ile maallesef biraz daha alt plana alındı. Artık televizyonda olan her şey hemen hemen internet ortamında bizleri karşılamaktadır. 

İnternet üzerinde genel olarak filmler büyük bir oran ile izlenmektedir ve çok büyük bir kitlenin de sahip olduğunu söyleyebilirim. Telefonlarımızda ve bilgisayarımızda film izlemek artık çok basit bir durum ki bu işi para kazanmak için yapan birçok platformda bulunmaktadır. Bizler sizlere bu durumda kurtulabilmeniz adına en iyi film nasıl indirilir sorusunun cevabını birkaç yöntem ile göstererek en basit işlemleri adım adım anlatacağız.

Film İndirmek Ücretli mi?

Film ve dizi indirmek için birçok şirket altyapı oluşturarak farklı şirketler kurmaktadır ki örnek olarak netflix, puhu tv gibi örneklemeler yapabiliriz. Bizler sizlere ücretsiz ve doğal yollardan dizileriniz ile filmlerinizi nasıl indirebileceğinizi göstereceğimiz için tamamen ücretsiz bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Film İndirme Yöntemi (Bilgisayar)

Bilgisayarlarımıza film indirmek için kullanılan bir sürü yöntem bulunmaktadır ki bunların en basiti ise bir program aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirebilmektir. Programlar film ve dizi indirme konusunda çok kolay ve basit olduğu için internet üzerinde basit bir araştırma yaparak sizlere birkaç film indirme programı listesini aşağıda paylaşmaktayız.

Internet Download Manager | İndirmek için tıklayınız.

İnternet download manager bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz harika bir indirme yöneticisidir. İnternet dünyasında binlerce bilgisayar kullanıcısı internetten video, film gibi indirme işlemi yapabilmek için video yöneticisi kullanmaktadır ve en iyi önemli özelliklerinden biriside indirme işlemini hızlandırabilme özelliğidir.

  • İlk olarak yukarıda bulunan linkten kurulumu gerçekleştirin.
  • Daha sonra ise programı kurarak chrome tarayıcısına giriş yapın.
  • Film, Dizi indirmek istediğiniz bir siteye girerek istediğiniz filmi açın.
  • Daha sonra sağ tuş yaptığınızda otomatik olarak açtığınız film/dizi bularak indirme seçenekleri karşınıza çıkacaktır.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz taktirde internet üzerinde istediğiniz film izleme sitesinden kolayca bilgisayarlarınıza videoları indirebilirsiniz. Bu programı kullandığınız taktirde indirme işlemleriniz çok daha pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Telefona Film İndirme Yöntemi

Film ve dizi indirme yöntemini telefon ile tabletlerinizde de kolayca uygulama şansınız bulunmaktadır. Bunu bir tarayıcı ile birlikte yapacağız ki mobil cihazlarda kullanılan en pratik yol bu anlatacağımız işlemdir.

UC Browser | İndirmek için Tıklayınız.

UC Browser ile birlikte android cihazlarınıza film indirmek gerçekten çok kolay bir işlemdir. Aşağıda vereceğimiz adımları uyguladığınız taktirde sınırsız olarak film ve dizilerinizi indirerek internetsiz olarak izleme imkanını elde edeceksinizdir.

  • İlk olarak uc browser uygulamasını mobil cihazımıza yüklüyoruz.
  • Daha sonra açarak kurulumu gerçekleştiriyoruz.
  • İndirmek istediğiniz dizi veya filmi internette herhangi bir site üzerinden buluyorsunuz.
  • Filmi açtığınızda video oynatıcısının altında indirme logosu gelecektir, oraya tıkladığınız istediğiniz videoyu telefonunuza kolayca indirebilirsiniz.

Tarayıcı üzerinde herhangi bir site üzerinde video oynattığınızda otomatik olarak indirme çubuğu gelecektir ve ona tıkladığınız anda kolayca videonuzu indirebilir ve telefonunuzda oynatmaya başlayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere internet üzerinden en basit video, film, dizi indirme yöntemlerini göstererek bilgilendirmek istedik. Bilgisayar üzerinde kullanacağınız program ile birlikte sadece film indirme sitelerinden değil, youtube, vimeo gibi birçok video izleme sitesinden de kolayca video indirebilir ve kaliteli olarak izleme imkanınız bulunmaktadır.

İOS cihazlarda ise film indirme yöntemi yine bir uygulama sayesinde kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu işlemi iPhone, ipad ve ipod gibi cihazlarda kolaylıkla uygulayarak filmlerinizi cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Bizleri ayrıca facebook ve twitter hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu