Smart Game Booster Pro Lisans Anahtarları - Teknolobit
Keyler

Smart Game Booster Pro Lisans Anahtarları

Smart Game Booster 5 pro, windows işletim sistemli cihazlarda kullanabileceğiniz harika bir oyun hızlandırma programı aracıdır. Oyun oynayanlar için geliştirilmiş olan bu program ile birlikte daha iyi bir fps deneyimi yaşayarak oyunları kasmadan oynamaya çalışacaksınızdır.

Programı kısaca tanıtmak gerekirse smart game booster, ekran kartınızı en iyi şekilde optimize ederek sizlerin oyun oynamasını en iyi hale getirmektedir. Tabii ki bu noktada sadece ekran kartı olarak nitelendirmek yanlış olacaktır ki bilgisayarınızın birçok ayarını ve özelliklerini de optimize ederek oyuna giriş yaptığınızda bilgisayarı rahatlatmış olacaktır.

Aşağıda bulunan lisans anahtarlarıkullanarak kolaylıkla programı tam özellikli erişimi açık bir şekilde kullanabilirsiniz.

Smart Game Booster Özellikleri

  • Grafik sürücülerini en iyi şekilde optimize eder.
  • Bilgisayarınızın birçok donanım parçasının sıcaklık ölçülerini sizlere gösterir.
  • Oyun FPS ve performansını en üst düzeye çıkararak kasmayı azaltır.
  • Birçok Windows bileşenini optimize ederek sizleri oyuna giriş yaptırır.
  • Bilgisayarınızın oyun için önemli parçalarını güncellemenize olanak sağlar.

Bu tür oyun hızlandırma için geliştirilmiş olan programlar tabii ki son derecede faydalı olmamakla birlikte kasan oyunu kasmayacak hale getiremezler. Programlar bilgisayarınızın rahatlatmak ve birazda olsa iyi oynamanızı sağlamak için geliştirilir ki bunu unutmamanız önemli bir husustur.

Programın lisans keylerini aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca ulaşabilir ve programınızı full hale getirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere bu tür yazılımların ücretsiz sürümleri maallesef neredeyse işe yaramıyor denecek kadar az özellik taşımaktadır. Pro olarak kullandığınız zaman sınırlandırma ve özellik koruması olmadan stabil bir şekilde kullanabileceksinizdir.

Smart Game Booster 5 Yazılım Görselleri

Game Booster Pro Lisans Anahtarları

Game Booster Pro
    • 219D8-AFAF6-4CAE1-A1AB4  [v4.6 Sürüm]
    • 89468-28633-D8D69-A3AB5  [v5 Sürüm]

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu