İnstagram Gizli Hesapları Görme Yöntemi [Mobil] - Teknolobit
MobilYazılım

İnstagram Gizli Hesapları Görme Yöntemi [Mobil]

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından birisi olan instagram, gün geçtikçe daha fazla kitleye sahip olarak kendini geliştiren bir yazılımdır. Bu yazımızda sizler için gizli hesapları görme adımlarını paylaşarak bilgi paylaşmaya devam etmekteyiz.

İnstagram, sizleri takip eden kişiler için paylaşım yapabileceğiniz harika bir sosyal platformdur. Bu sosyal medya uygulaması ile resimler çekebilir, videolarınızı paylaşabilir ve harika efektler ile birlikte takipçilerinizin görmesine ve beğeni kazanmanıza imkan sağlayabilirsiniz. Facebook platformundan sonra daha çok kullanılan bir sosyal medya aracı olduğu için şuanda rövanşta olan bir uygulamadır kendisi.

İnstagram kullanıcıları ikiye ayrılmaktadır ki bunlar herkese açık ve gizli hesaplar olarak ayrılıyorlar. Genel olarak gizli hesabın daha çok bulunduğu bu platformda maallesef insanlar takip etmediği sürece o hesapların hiçbir adımını görememekle birlikte takip de edemiyorlar. Bizlerde sizler için instagram gizli hesapları görme uygulamalarını liste olarak paylaşmak istedik ki gerçekten de işe yarayanları paylaşmaktayız.

Gizli Hesap Görme Yöntemleri

 

Pingru
Pingru, telefon ve tabletlere indirilen bir uygulama olması nedeniyle listemizin 1.sırasında yer almaktadır.

Google play üzerinde bulunan pingru ile instagram üzerinde gizli hesap kullanan tüm kişileri kolaylıkla görebilirsiniz. Uygulama ücretsiz sürüm olarak indirilmektedir ki bu sürümde sadece fotoğraf ve video görebilme imkanınız bulunmaktadır. Haftalık veya aylık paket alma dahilinde ise hikayelerini de görebilme imkanınız bulunmaktadır.

Uygulamayı internet üzerinde birçok youtube kanalı ve sitenin paylaştıkları içeriklerden dolayı inceleme imkanı buldum ki gerçekten de hepsinde işe yaradığını gördüm. Sizlerde ufak çaplı bir araştırma yapmak isterseniz bu uygulamanın ismini birçok kaynak üzerinde kolayca bulabileceksinizdir.

Bestwhozi
Bestwhozi, kullanılan en popüler gizli hesap görme web sitelerinden bir tanesidir. Kolay kullanımı ve sade yapısı ile birlikte sizlerin mutlaka denemesi gereken bir sitedir.

Bestwhozi ise hem mobil platformda hem de bilgisayar platformunda kullanabileceğiniz harika bir profil gösterme sitesidir. Çok kolay bir yapıya sahip olunan bu site ile birlikte kolayca instagramda profili gizli olanları görme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu tür gizli profil görme uygulamalarına giriş yaparken asla kendi hesaplarınız ile giriş yapmayın, aksi taktirde hesabınız başkalarının eline geçebilir. Bu tür ikici yazılımlar her ne kadar işe yarasalar da bazen tehlikeli ve sıkıntı yaratacak bir duruma gelebilirler.

Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı yorumlarınızı yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu