İnstagram Fotoğraf ve Video İndirme Uygulaması - Teknolobit
Mobil

İnstagram Fotoğraf ve Video İndirme Uygulaması

İnstagram, günümüzde en çok kullanılan ve favori sosyal medya araçlarından bir tanesidir. İnstagram üzerinde insanlar video, fotoğraf, hikaye gibi birçok paylaşımda bulunuyorlar. Bu paylaşımları cihazlarımıza indirmek için herhangi bir özellik bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı da sizler için İnstagram Fotoğraf ve Video İndirme Uygulaması paylaşımında bulunarak sizlere yardımcı olmak istedim.

Bildiğiniz gibi sosyal medya platformları gün geçtikçe daha büyük bir kitleye ulaşmaktadır. Bu durumda internet ağının ve sosyal medya gücünün daha geniş bir hale gelmesini sağlamaktadır. İnstagram, facebook gibi platformlar en çok kullanılan araçlardan birisidir. Bu yüzden bu platformlar hakkında sıklıkla makaleler oluşturarak sizlerle paylaşmaktayız.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan İnstagram Fotoğraf ve Video İndirme Uygulaması incelememize geçerek bizleri nelerin beklediğine kısaca bir göz atabiliriz.

İnstagram Fotoğraf ve Video İndirme

İnstagram üzerinde milyonlarca farklı resim ve video içeriği yer almaktadır. Bizler mobil cihazlarımıza gördüğümüz, hoşumuza giden görsel ve videoları indirmek isteyebiliyoruz. Fakat instagram bu konuda kullanıcılarına yönelik bir çalışma sergilememektedir. Maallesef günümüzde milyonlarca insan tarafından kullanılan instagram uygulamasında fotoğraf indir seçeneği yer almamaktadır.

Play store üzerinde instagram ile alakalı onlarca içerik yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi de FastSave uygulamasıdır. Bu uygulama hakkında edindiğim bilgileri sizlerle aktarmak ve sizlerin de kullanması için teşvik etmek istiyorum.

FastSave

FastSave, android play store üzerinde bulunan sosyal kategori uygulamasıdır. Uygulama ile birlikte kolaylıkla instagram üzerinde yer alan fotoğraf ve videoları indirebiliyoruz.

Uygulama içerisinde barındırdığı özellikler ile kullanıcılarını sevindiriyor çünkü gerçekten işe yarar özellikleri bulunmaktadır. Kendim FastSave uygulamasını kullandım ve gayet memnun kaldığımı söyleyebilirim. Basit bir tema ve kullanışlı yapıya sahip olması da ayrıca gözümden kaçmamış durumda.

FastSave Kullanımı

  • İnstagram üzerinden indirmek istediğimiz fotoğrafın linkini kopyalayın.
  • FastSave uygulamasına girin.
  • Linki yapıştırın.
  • İndir butonuna tıklayın.

İşlemimiz sadece bu kadar. Linkleri kopyalayıp yapıştırdığınız taktirde otomatik olarak indirme işlemi başlayacaktır.

ayrıca bkz: İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme Nasıl Yapılır ?

İndirilen görsellerin ve videoların kalitesini sorarsanız gayet güzel olduğunu söyleyebilirim. Ben kendim biraz uygulamayı zorlamaya çalıştım fakat hepsini kaliteli ve aynı derecede indirme işlemini sağladı. Ücretsiz bir uygulama olduğu için özellikle sizlerle paylaşmak istedim.

Telefon veya tabletlerde stabil olarak çalışmaktadır. Kullanım olarak son derece basit ve işlevli bir yapıya sahip durumdadır. Özellikle indirdiğiniz içerikleri tablo halinde göstermesi de ayrı bir şıklık katmış durumdadır.

Bu yazımızda sizlerle birlikte İnstagram Fotoğraf ve Video İndirme Uygulaması olan FastSave hakkında bilgilendirme yapmaktayız. Şuanda play store üzerinde güncel olarak hizmet vermektedir. Sizlerde buradaki link üzerinden kolaylıkla uygulamayı indirmeye başlayabilirsiniz.

Herhangi bir giriş yapma, hesap oluşturma gibi isteği bulunmamaktadır. Direkt olarak kullanıma açık bir uygulamadır.

Aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca konu ile ilgili kafanıza takılan soruları da paylaşabilir ve bizlerden destek alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu