İnstagram Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır ?

 İnstagram Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır ?

İnternet dünyasında bildiğiniz üzere birçok platformda gönderi yayınlarken zamanlama ayarlayabilme özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği işini daha pratik ve kolay yapmak isteyenler genel olarak tercih ederken aynı şekilde zamandan da büyük bir tasarruf edildiğini söyleyebilirim. Bu yazımızda sizlere instagram’da gönderi zamanlama yapma işlemini basit adımlarla şeklinde anlatarak yardımcı olmaya çalışacağım, umarım sizler için faydalı bir yazı olacaktır. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza geçerek bizleri hangi adımların beklediğine göz atabilir ve işlemleri uygulamaya başlayabiliriz.


İnstagram Gönderi Zamanlama Uygulaması

Buffer: Social Media Manager

İnstagram maallesef gönderi zamanlama işlemini kullanıcılarına sunmamaktadır ki bu durum birçok kişiyi üzdüğünü söyleyebilirim. Geliştirilen ve aldığı güncellemeler ile günden güne çok daha iyi bir uygulama haline gelen buffer uygulaması, instagram gönderilerinizi zamanlamaya yarayan harika bir uygulamadır.

Buffer, sosyal medya hesaplarınızı yöneterek tek bir alandan kontrolü ele almanızı sağlayan harika bir uygulamadır. İnstagram hesabınızı bu platforma eklediğiniz süreçte zamanlama yaptığınız uygulamaları sizlere o vakit geldiğinde bir bildirim aracılığı ile onay alarak paylaşım yapmaktadır.

Buffer uygulaması hem android hem de app store üzerinden indirim sağlayarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Genel olarak sosyal medya hesaplarını bir arada kullanmak isteyen herkes bu uygulamayı tercih etmektedir ki kullanım olarak da son derece basit bir arayüzü vardır.


Buffer İndirme Linkleri

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın