İnstagram Hikaye Nasıl İndirilir ?

 İnstagram Hikaye Nasıl İndirilir ?

Dünyanın en çok kullanılan ve sevilen sosyal medya platformlarından birisi olan instagram, halen gün geçtikçe kendini geliştirerek çok daha büyük bir hale gelmektedir. İnstagram uygulamasının en çok beğenilen ve kullanılan özelliklerinden biriside hikaye (story) özelliğidir. Bizlerde sizler için bu yazımızda instagram hikaye indirme yöntemlerini listeleyerek en kolay ve basit adımlar şeklinde göstermek istedik.


Göndereceğimiz yöntemler hem İOS hem de Adroid cihazlarda kullanabileceğiniz uygulamalardır. Maallesef uygulamasız bir şekilde indirme imkanınız telefonlar üzerinde bulunmamaktadır, fakat bir web sitesi sayesinde de indirilme özelliği bulunduğu için o yöntemi de sizlere göstereceğiz.

İnstagram Hikaye İndirme | Android

Story Saver for Instagram – Story Assistant

Kimcy929 tarafından geliştirilmiş olan bu uygulama son derece basit ve sade bir arayüz ile kullanıcılarını karşılamaktadır. Bu uygulamayı ilk olarak google play üzerinden indirmeniz gerekmektedir. Kurulum yaptıktan sonra uygulamaya giriş yaparak istediğiniz hesaba kolayca erişim sağlayabilir ve hızlıca story indirme özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnstagram Hikaye İndirme | İOS (iPhone, iPad)

Repost Stories

Bu uygulamamız ise ios cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir hikaye indirme uygulamasıdır. AppStore üzerinden ücretsiz bir şekilde indirim sağlayarak tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz bu uygulama ile hikayelerdeki video ve resimleri kolaylıkla cihazlarınıza kaydederek istediğiniz gibi kullanım sağlayabilirsiniz.

İnstagram Hikaye İndirme | Uygulamasız

Story Saver

Bu yöntemimiz ise android veya ios cihazlarınıza uygulama indirmeden google tarayıcı aracılığı ile hikaye indirme işlemi sağlamak isteyenlere özel olarak kullanılan bir yöntemdir. Yukarıda ki linke tıklayarak bir siteye erişim sağlayacaksınızdır, o alana istediğiniz hikayenini linkini instagramdan kopyalayarak oraya yapıştırmanız dahilinde hızlı bir şekilde o resmi veya hikayeyi indirebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın