İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme Nasıl Yapılır ? - Teknolobit
BlogMobil

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme Nasıl Yapılır ?

İnstagram, gün geçtikçe büyüyen insanların resim ve videolarını paylaşarak takipçilerine sunmuş olduğu harika bir sosyal medya aracıdır. Bu yazımızda birçok insanın merak etmiş olduğu instagram profil resmi büyütme, instagram profil fotoğrafı büyütme işlemini kolay bir yol ile birlikte anlatmak istiyorum.

Bu işlem için iki farklı yol göstereceğim ki  bunlardan bir tanesi uygulama ileyken diğeri uygulamasız bir web sitesi aracılığı iledir. Çoğu zaman özellikle forumlarda görmüş olduğum instagram profil resmi nasıl büyültülür gibi soruların cevabını sizlere bu yazımızda kolay ve anlaşılır bir şekilde vermek istedim ki umarım faydalı bir yazı olacaktır.

Aşağıda sizler için iki farklı yöntem paylaşmaktayız. Bir tanesi web sitesi aracılığı ile yani program vs indirmeden kolaylıkla bu sitem ile profil resmi büyütme işlemini sağlayabilirsiniz. Bir diğeri ise mobil uygulama ile gerçekleşmektedir ki uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanıma açıktır.

”Instagram
” icon=”icon: android” icon_color=”#bb3239″ size=”42″]

Uygulama vs kullanmadan direk olarak web sitesi aracılığıyla instagram profil büyütme işlemi için bir yol göstermek istiyorum. Çok basit bir işlemlerle bu adımları uygulayabiliyoruz ki dilerseniz adımlarımıza geçebiliriz.

 1. İlk olarak telefon veya bilgisayarlarımızdan buradaki sitemize giriyoruz.
 2. Siteye giriş yaptığımızda bulunan boşluğa kullanıcı adını giriyoruz ve enter diyoruz.
 3. İşlemler başladığında profil sayfası yüklenecektir ve profil resmine tıkladığınızda artık resim büyümüş olacaktır.

Bu işlemler ile birlikte kolayca programsız instagram fotoğraf büyütme yapabilir ve istediğiniz kişinin resmini büyük bir şekilde görebilirsiniz.

Ayrıca bkz: İnstagram Mesaj İstekleri Nasıl Kapatılır?

”Instagram
” icon=”icon: android” icon_color=”#bb3239″ size=”42″]

Mobil cihazlarımızda ise bu işlemi yapmak web sitesi gibi basit bir işlemdir. Birazdan göstereceğimiz yöntem ile birlikte istediğiniz kadar hesabın profil fotoğrafınızı orijinal bir boyutta cihazlarınıza kaydedebilirsiniz. Uygulamalar tamamen ücretsiz olmakla birlikte sizden ücret vs bir durum istememektedir.

 1. İlk olarak aşağıda bulunan linklerden cihazınıza uygun uygulamayı mağazadan indirin.
 2. Uygulamayı kuruyoruz ve ana ekrandan açıyoruz.
 3. Giriş kısmında bulunan arama kısmına kullanıcı adını yazıyoruz ve sorgula diyoruz.
 4. Karşınıza bir profil resmi çıkacaktır, buradan cihaza kaydet diyerek kolayca telefon veya tabletlerinizde indirebilirsiniz.

Bu işlemler ile birlikte artık tüm kullanıcıların resmini çok daha iyi ve büyük bir şekilde görebileceksinizdir.

Göstermiş olduğum her iki yöntemde de ücret talep eden bir durum bulunmamaktadır ki görül rahatlığı ile kullanabileceğiniz sistemlerdir. Aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı soru ve görüşlerinizi yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bizleri facebook, twitter ve pinterest gibi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Güncel paylaşımlarımızı bu tür alanlarda gerçekleştirmekteyiz.

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Ucuz tiktok takipçi satın almak ve ucuz takipçi paketleri ile yükselişe geçmek için tıkla.

 2. LNB aşırı yüklendi ne demek hatası
  LNB aşırı yüklendi kabloyu kontrol edin
  LNB Aşırı yüklendi hatası alıyorsanız eğer çanaktan televizyona gelen kabloyu kontrol etmeniz gerekmektedir. Kabloyu kontrol edin herhangi bir yıpranma veya benzeri bir hasarı varmı. Bu kablolar çatılardan falanda geçtiği için fare gibi kemirgenler varsa kabloya zarar vermiş olabilirler. Her neyse sıkıntı kabloda değilse LNB uçlarını kontrol edin. Sorun muhtemelen oradan kaynaklanıyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu