Instagram Profiline İletişim Butonu Ekleme - Teknolobit
MobilYazılım

Instagram Profiline İletişim Butonu Ekleme

İnstagram uygulaması üzerinde bildiğiniz gibi işletme, kişisel blog gibi kategoriler için yardımcı olunabilecek bir sürü yardımcı uygulama ve özellik bulunmaktadır. Bunların en önemlilerinden bir tanesi ise instagram profilinize giriş yapıldığında mail gönderme, telefon numarası, harita gibi butonları aktif ederek insanların sizlere ulaşımını çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektir.

Genel olarak belli bir kitleye ulaşan kişiler instagram hesaplarına reklam vs alabilmek için profillerine instagram iletişim butonu eklemektedirler. Burada bulunan instagram iletişim butonları sizleri takipçilerinize karşı kolay bir kullanım sağlamanızı ve iletişime geçebilmenizi sağlamaktadır. Bu butona tıklandığında takipçileriniz sizlerin telefon, konum ve e-posta adreslerinize ulaşabilecektir ki bu birçok kişi için çok bir özellik olduğunu söyleyebilirim. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza geçerek bizleri hangi adımların beklediğini görebilir ve işlemlerimize geçebiliriz.

Instagram Profilini İşletme Hesabına Geçirmek

[alerts alerts_renk=”alert-primary” alerts_icerik=”Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için hesabınızın işletme modunda olması gerekmektedir.”]
  1. İlk olarak İnstagram uygulamasını açıyoruz.
  2. Profil bölümüne geliyoruz.
  3. Ayarlar > Hesap kısmına tıklıyoruz.
  4. Profesyonel Hesaba Geçiş Yap yazısına tıklıyoruz.
  5. Gelen ekran üzerinden Devam diyerek işlemi bitiriyoruz.

Instagram Profiline İletişim Butonu Nasıl Eklenir ?

  1. İnstagram profilimize geliyoruz.
  2. Profili Düzenle diyoruz.
  3. Buradan İletişim Seçenekleri kısmına geliyoruz.
  4. Herkese Açık İşletme Bilgileri bölümünü dolduruyoruz.
  5. Bitti diyerek işlemi sonlandırıyoruz.

Burada ki bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasına mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir ki aksi taktirde takipçileriniz sizlere ulaşamayacaktır.

Bu işlemleri eksiksiz tamamladığınızda artık instagram iletişim butonu ekleme işlemi sorunsuz olarak tamamlanmış olacaktır. Buradaki amaç tamamen takipçilerinizin sizlere ulaşabilmesi için çeşitli yollara imkan sunmanızdır ki gerçekten harika bir yöntem olduğunu söyleyebilirim. Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı yorumlarınızı yazarak bizlerle hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu