İnstagram Reels Video Nasıl İndirilir ? - Teknolobit
Mobil

İnstagram Reels Video Nasıl İndirilir ?

İnstagram kullanıcıları aldıkları güncellemeler ile birlikte birçok yeni özelliklere kavuşmaya devam etmektedir. Bildiğiniz üzere uzun zaman önce instagram uygulamasına reels video özelliği gelmişti ve instagram kullanıcıları bu durumdan çok hoşnut durumdadır. Reels özelliği ile artık sayfa yöneticileri, kişiler vs istedikleri uzunlukta videoları instagrama atarak takipçilerine izletme imkanı bulunmaktadır.

İnternet dünyasında bildiğiniz üzere birçok insan sorununu, problemini paylaşarak çözüm önerisi aramaktadır. Bizlerde bu makale yazımızda sizlere instagram reels video indirme yöntemini en kolay ve basit yöntemlerle açıklayarak sizlerin yararlanmasını sağlayacağız. Dilerseniz konuyu daha çok uzatmadan işlemlere geçebilir ve bizleri hangi adımların beklediğini görebiliriz.

İnstagram Reels Video İndirme Yöntemi

İnstagram üzerinden reels video indirmek için kullanacağımzı yöntem reels video indirme sitesi yöntemidir ki en güzel ve basit işlem budur. Genel olarak android ve ios platformlarına uygulama vs geliştiricileri çıkararak piyasaya sunuyorlar fakat içerdikleri reklamlar, fligranlar vs derken kullanıcıların canını sıktığı için bu yöntem en iyisi diyebilirim.

  • İlk olarak indirmek istediğimiz reels videosunun linkini kopyalıyoruz.
  • Daha sonra instavideosave.net sitesine giriş yapıyoruz.
  • Kopyaladığımız linki orada bulunan alana yapıştırıyoruz ve indir butonuna tıklıyoruz.
  • Yaklaşık 4-5 saniye sonrasında reels videonuz indirilmeye başlayacaktır.

Bu yöntem ile birlikte istediğiniz kadar reels video indirme yapabilirsiniz ki asla fligran, reklam gibi içerikler bulunmadığı için sizleri rahatsız eden bir unsur olmayacaktır. Siteyi eğer mobil platformda kullanacaksanız favorilere veya ana ekrana ekle yaparak tek tıkla açılım sağlayabilir ve çok daha hızlı bir indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu