İnstagram Toplu Yorum Silme - Teknolobit
Mobil

İnstagram Toplu Yorum Silme

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan instagram, gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttırmaya devam etmektedir. Bizlerde bu yazımızda sizler için sosyal medya üzerinde bir hayli popüler olan instagram toplu yorum silme, instagram yorumların hepsini silme gibi başlıkları ele alarak bu yazımızda paylaşacağız. 

İnstagram gönderilerinde özellikle büyük sayfalarda bir hayli yorum gelmektedir ki bu yorumlar bazen rahatsız edici veya spam olabilmektedir. Yorumları silebilmek için tek tek uğraşmak yerine toplu ve hızlı bir şekilde silmek daha mantıklı olacağı için aşağıdaki yöntemi hızlıca uygulayarak kendi resimleriniz üzerinde deneyebilirsiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza geçerek bizleri hangi adımların beklediğine göz atabiliriz.

İnstagram Tüm Yorumları Silme 

  • İlk olarak silmek istediğiniz yorumların bulunduğu gönderiye geliyoruz.

  • Buradan yorumların tümünü gör kısmına tıklıyoruz.
  • Daha sonra ise yukarıda bulunan üç nokta‘ya tıklıyoruz.

  • Açılan ekran üzerinden yorumları yönet bölümüne tıklıyoruz.

  • Daha sonra ise açılan ekrandan istediğiniz yorumları tek tek seçim yaparak sil butonuna tıklıyorsunuz ve hızlıca yorumları silmiş oluyoruz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra artık instagram toplu yorum silme işlemi başarı ile gerçekleşmiş olacaktır.

Genel olarak bu tür araştırmaları büyük takipçisi olan sayfalar yapmaktadır ki aksi taktirde spam vb olaylarda hızlıca yorumları silebilme şansınız olacaktır. Diğer türlü silme işlemi yapmak isteyenler için büyük bir zaman kaybı olacağı için gösterdiğimiz yöntem harika bir çözüm kaynağı diyebilirim. Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazarak bizlere destek olabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu