Iobit Smart Defrag Lisans Kodları - Teknolobit
Keyler

Iobit Smart Defrag Lisans Kodları

Iobit Smart Defrag, bilgisayar hızlandırma yazılımlarının başında gelinen ve sevilen bir program çeşididir. Bilgisayar hızlandırma işlemleri için kullanıcılar genel olarak farklı yazılımlara başvurmaktadır ve program geliştiricileri de haliyle bu tür yazılımlara son zamanlarda daha fazla önem vermeye başlamış durumdalar.

Burada sizlerle paylaştığımız program olan iobit smart defrag pro lisans anahtarıbilgisayarınızın tüm disk parçalarını birleştirerek çok daha iyi bir performans almanızı sağlamaktadır. Kullandığınız işletim sisteminde genel olarak zamanla bazı hatalar ve bölünmeler meydana gelebilmektedir fakat tam bu esnada smart defrag pro programı iyi bir analiz ile birlikte tüm hataları giderip, parçalanmış dosyaları birleştirmektedir.

Program diğer birçok yazılım gibi hızlandırma araçlarının yanında hata ve performans sorunlarını çözmede yardımcı olmaktadır. Diğer yazılımları genel olarak her gün çalıştırmaktayız fakat burada yapılan işlem birçok işleme göre ciddi olduğu için genel olarak 2-3 haftada 1 yapmanız bilgisayarınız için daha sağlıklı bir adım olacaktır.

Program Görselleri

Bu yazımızda sizlerle birlikte iobit smart defrag lisans anahtarlarını paylaşarak programı full olarak kullanmanıza olanak sağlamaktayız.

Aşağıda bulunan yorum kısmına konu ve program ile alakalı görüşlerinizi yazarak bizlerle hızlıca paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizleri facebook ile twitter hesaplarımızdan da takip ederek son güncel paylaşımlarımıza göz atabilirsiniz.

Lisans anahtarlarının çalışması konusunda bir sıkıntınız varsa özellikle aşağıya belirtirseniz güncelleme yaparak bu problemi ortadan kaldırabiliriz.

Smart Defrag v6.7.5 Lisans Kodları

20042-83DD6-3DE5C-355B6
 37D2F-CE547-CB963-ECBB6

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu