Keyler

Iobit Smart Defrag v6.7.5 Lisans Kodları

Iobit Smart Defrag, bilgisayar hızlandırma yazılımlarının başında gelinen ve sevilen bir program çeşididir. Bilgisayar hızlandırma işlemleri için kullanıcılar genel olarak farklı yazılımlara başvurmaktadır ve program geliştiricileri de haliyle bu tür yazılımlara son zamanlarda daha fazla önem vermeye başlamış durumdalar. 

Burada sizlerle paylaştığımız program olan iobit smart defrag pro lisans anahtarı, bilgisayarınızın tüm disk parçalarını birleştirerek çok daha iyi bir performans almanızı sağlamaktadır. Kullandığınız işletim sisteminde genel olarak zamanla bazı hatalar ve bölünmeler meydana gelebilmektedir fakat tam bu esnada smart defrag pro programı iyi bir analiz ile birlikte tüm hataları giderip, parçalanmış dosyaları birleştirmektedir.

Program diğer birçok yazılım gibi hızlandırma araçlarının yanında hata ve performans sorunlarını çözmede yardımcı olmaktadır. Diğer yazılımları genel olarak her gün çalıştırmaktayız fakat burada yapılan işlem birçok işleme göre ciddi olduğu için genel olarak 2-3 haftada 1 yapmanız bilgisayarınız için daha sağlıklı bir adım olacaktır. 

Bizlerde bu yazımızda sizler için iobit smart defrag key paylaşımı yaparak sizlerin programı full özellikler ile birlikte kullanmanıza yardımcı olacağız.

Program Görselleri

Iobit Smart Defrag v6.7.5 Lisans Kodları

20042-83DD6-3DE5C-355B6
 37D2F-CE547-CB963-ECBB6

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu