Keyler

Iobit Uninstaller 10.4 Pro Lisans Kodu

Bilgisayarlarımıza kurmuş olduğumuz programlar bazen virüs gibi nedenlerden dolayı bilgisayar üzerinden silinmemektedir ve bu durum maallesef can sıkıcı bir noktaya gelebilmektedir. Iobit Uninstaller programı ise sizlerin bilgisayarınızda kaldırılmayan programları kaldırma işlevini görerek büyük bir yükten kurtarmaktadır. 

Windows işletim sisteminin program kaldırma özelliği en sevmediğim sistemsel araçlardan bir tanesidir ki birçok zaman içerisinde büyük sıkıntılar yaşattırdı. Bu program ile bilgisayarınızda zorladığınız halde kaldırılmayan programları kolaylıkla kaldırabilecek ve sorunu kökten çözebileceksinizdir. Bildiğiniz üzere bilgisayar yazılımlarında Iobit, piyasa üzerinde geliştirdiği birçok yazılım ile birlikte bilgisayar kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır ve gerçekten birçok alanda çok başarılı bir yapımcıdır kendisi.

Program kaldırmış olduğunuz programların kalıcı dosyalarını, atıklarını, önbellek vs temizleme yaparak kolay bir şekilde tamamen ortadan kaldırmaktadır. Kullanım olarak bilgisayarınızda bulunan program ekle/kaldır mantığı ile aynı şekilde çalıştığı için o alanda hiçbir problem yaşamayacaksınızdır. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan asıl konumuz olan iobit uninstaller lisans anahtarı bölümüne geçerek bizleri hangi keylerin beklediğine göz atabiliriz.

Windows 8.1 Yazılım Görselleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu