IOTransfer 4.3 Pro Lisans Anahtarları - Teknolobit
Keyler

IOTransfer 4.3 Pro Lisans Anahtarları

IOTransfer 4.3 Pro, windows işletim sistemli cihazlarda indirip kullanabileceğiniz harika bir yedekleme ve itunes aktarım yardımcı programıdır. iobit tarafından geliştirilen bu program özellikle apple kullanıcıları için harika bir yazılımdır.

Bildiğiniz üzere iPhone, iPod ve iPad gibi cihazları kullanırken bilgisayara herhangi bir aktarım yaparken veya bilgisayar üzerinden cihazlara bir işlem yapacaksak iTunes programını kullanmaktayız. Birçok kişi iTunes yazılımını maallesef beğenmemekle birlikte kullanmayı tercih etmemektedir. Burada ise iotransfer programı bizlerin yardımına koşmaktadır.

Bu program ile birlikte bilgisayarınıza bağladığınız tüm ios işletim sistemli cihazlarda bulunan fotoğraflar, videolar, uygulamalar, müzikler gibi tüm erişimlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilir, cihazınıza iTunes programından çok daha hızlı bir aktarım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca bkz > [En iyi Video Düzenleme Uygulamaları]

IOTransfer 4.3 Pro Lisans Anahtarları

IOTransfer 4.3
  • 8A5D8-E1AB9-77757-D82B3
  • 32AFB-8FC89-31D24-FCAB3
  • 71968-D8BA5-27E47-CB6B3
  • 32AFB-8FC89-31D24-FCAB3

Program Görselleri

Programın genel olarak kullanım amaçlarından birisinin de yedekleme olduğunu söyleyebilirim ki gerçekten yedekleme konusunda da iyi bir kullanım sağlamaktadır. IOTransfer 4 ile birlikte telefonunuzun rehberini dahil bir çok alandaki bölümleri kolaylıkla yedekleyebilir ve sonrasında cihazlarına kolaylıkla kurulum sağlayabilirsiniz.

Sizlerde hemen aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca lisans anahtarlarının işe yarayıp yaramadığını da yorum kısmına belirtebilirsiniz.

Bizleri sosyal medya hesaplarımız olan facebook ve twitter hesaplarımızdan da takip ederek son paylaşım gönderilerimize hızlıca ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu