iPhone Film İndirme Yöntemi [2021] - Teknolobit
BlogMobil

iPhone Film İndirme Yöntemi [2021]

iPhone kullanıcıları sahip oldukları işletim sistemi sebebi ile diğer işletim sistemlerine göre çok daha kısıtlı ve kapsamlı bir alan içerisindedir. Son zamanlarda internet ortamının popüler konularından birisi olan iphone film indirme yöntemi ve iphone film nasıl indirilir gibi soruların cevabını verebilmek için bu yazımızı sizlerle paylaşmaktayız.

Genel olarak ios işletim sisteminde film indirmek isteyenler bilgisayar üzerinden indirme sağlayarak telefona taşıma gibi işlemler sağlıyor fakat biz bu makalemizde sizlere iphone telefondan film indirme yöntemini göstererek bilgisayar gibi araçlara gerek duymadan indirme işlemi sağlayacağız.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan film indirme yöntemimize geçerek bizleri hangi adımların beklediğini görebilir ve sizlerde derhal kendi telefonlarınızda uygulayabilirsiniz.

iPhone Cihazlarda YouTube’dan Video Nasıl İndirilir? [Çok Basit Yöntem]

iPhone'da Film Nasıl İndirilir ?

İOS işletim sisteminde film indirmek isteyenler öncelikle telefonlarına documents by readdle isimli uygulamayı indirmeleri gerekmektedir. Uygulama tamamen ücretsiz olup ayrıca cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir iphone dosya yönticisi uygulaması diyebilirim.
  • İlk olarak indirdiğimiz uygulamamızı açıyoruz.
  • Uygulamanın sağ alt tarafında bulunan safari logosunu sola çekiyoruz.
  • Açılan ekran bir tarayıcıdır, buradan istediğiniz bir film indirme sitesine giriyorsunuz.
  • Film indirme sitesine giriş yaptığınızda istediğiniz bir filmi indir diyebilirsiniz.
  • İndirme işlemi sırasında uygulamadan çıkmamanız gerekmektedir.

İndirme işlemi bittiğinde artık film uygulama içerisinde Download klasörüne gelecektir. Seçmiş olduğunuz film indirme sitesi tamamen size kalmış bir durumdur ve istediğiniz kadar (telefon hafızanıza göre) film indirme imkanınız bulunmaktadır. Dilerseniz bu işlemi birkaç görsel ile de birlikte göstererek daha kolay anlamanıza yardımcı olalım.

 

iPhone cihazlara film/dizi/video gibi şeyler indirmenin en kolay yolu documents by readdle ile gerçekleşmektedir. Reklam vs olmadan kullanabileceğiniz bu uygulamada her şey tamamen ücretsiz olmakla birlikte harika bir kullanıcı dostu temada sizleri beklemektedir.

iPhone film indirme yöntemi sorusunu bu yazımızda cevaplamış bulunmaktayız ki umarım sizler için faydalı bir makale olmuştur. Sizlerde hemen ios işletim sistemine sahip olan iPhone veya iPad cihazlarınıza uygulamayı indirme sağlayarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu