iPhone Müzik İndirme Yöntemi [2021] - Teknolobit
Mobil

iPhone Müzik İndirme Yöntemi [2021]

İOS işletim sistemli cihazlarda diğer işletim sistemli telefonlara göre birçok özellik maallesef kısıtlı durumdadır. Müzik indirme, video indirme, .apk uzantılı dosya açma gibi işlevlerin bulunmadığı iPhone cihazlarda her ne kadar kısıtlama olsa da kullanıcılar bu durumdan çok da şikayetçi değiller. Bu yazımızda sizlere iPhone müzik nasıl indirilir sorusunun cevabını en kolay ve basit bir şekilde vererek müzik indirmenize yardımcı olacağız.

Uzun zamandır ios işletim sisteminde müzik ile alakalı bir uygulama yoktu ve kullanıcılar müzik indirme konusunda bazı sıkıntılar yaşamaktaydı. Fakat geliştirilen musica uygulaması ile birlikte artık müzik indirmek ve dinlemek son derece basit bir şekilde gerçekleşmektedir. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan yapılacak işlemlere geçelim ve bizleri hangi adımların beklediğine göz atalım.

iPhone Müzik İndirme Yöntemi

Musica

iPhone cihazlarda müzik indirmek ve çevrimdışı olarak müzik dinlemek isteyen kişilerin mutlaka indirerek denemesi gereken bir uygulama olan musica, ios işletim sistemi için bir kurtarıcı halindedir.

App Store üzerinden ücretsiz indirme sağlayarak mobil ve tablet cihazlarınızda kullanım sağlayabileceğiniz bu uygulama ile birlikte hem Türkçe, hem de dünyadaki popüler yabancı şarkıları indirme yaparak internetsiz olarak indirme işlemi sağlayabilirsiniz. Albüm oluşturma, karışık ve tekrar mod gibi birçok özelliklere sahip olunan bu uygulama ile birlikte birçok özelliğe de sahip olacaksınızdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu