iPhone YouTube Reklam Engelleme - Reklamsız Video İzleme - Teknolobit
Blog

iPhone YouTube Reklam Engelleme – Reklamsız Video İzleme

iPhone cihazlar bildiğiniz üzere ios işletim sistemi kullanmasından dolayı android cihazlara göre kısıtlamalı bir halde olduğu için diğer cihazlara göre birçok özellikten mahrum kalmaktadır. Bu yazımızda sizere iphone reklamsız video izleme yöntemini göstermek istedim ki bu işlemi basit bir işlem olduğu için birazdan adımlar halinde anlatacağım.

Android cihazlarda youtube üzerindeki reklamları engellemek için geliştiriciler youtube vanced isminde bir uygulama geliştirmişlerdi ve bu maallesef ioc cihazlarda bulunmamaktaydı. Fakat son zamanlarda gelen güncelleme vs ile birlikte artık iPhone cihazlarda da ios youtube vanced uygulaması bulunmaktadır.

iPhone YouTube Vanced Kurulumu 

İOS cihazlara youtube reklamsız uygulamasını kurmak için bir site üzerinden yükleme gerçekleştirmemiz gerekmektedir. Site üzerinden binlerce kişi farklı uygulama, oyun vb şeyler indirip kurulumlarını gerçekleştirmiş ve tabii ki hepsi de memnun durumda.

  • Adım #1: Cihazımızdan ilk olarak bir tarayıcı uygulamasına giriyoruz.
  • Adım #2: Buradan ise url kısmına appking.io sitesinin linkini yapıştırıyoruz.
  • Adım #3: Sağ alt bölümden Tweaks bölümüne tıklıyoruz.
  • Adım #4: Arama kısmına YouTube Vanced yazıyoruz ve ilk gelen uygulamayı Kur diyoruz.
  • Adım #5: Uygulamayı indirebilmek için karşınıza gelen ekranda sizden 2 uygulama indirmeniz istenmektedir, maallesef bunu herkes yapmaktadır. Oradan 2 uygulama seçerek onları indirin ve yaklaşık 30 saniye uygulamada kalarak çıkın.

Artık uygulamayı kullanmaya hazırsınız demektir, direk uygulamaya girerek reklamsız youtube izlemeye başlayabilirsiniz. Şimdi ise basit adımlar ile birlikte görsellerle bu işlemleri anlatmak istiyorum ki yapamayanlar olursa çok daha basit bir şekilde bu resimleri kullanabilir.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu