iPhone YouTube'dan Video Nasıl İndirilir? - Teknolobit
Mobil

iPhone YouTube’dan Video Nasıl İndirilir?

iPhone ve Android kullanıcıları ayırımı günümüzde süregelen teknoloji devi savaşlarından birisidir ki halen milyonlarca kişi tarafını android’den yana seçerken bir yandan da iphone seçerek İOS işletim sistemini savunmaktadırlar. Birçok kişinin forum gibi alanlarda iphone youtube video indirme, iphone youtubedan video nasıl indirilir gibi sorular paylaştığını gördüm. Bunun üzerine sizlerle bu yazıyı paylaşmak istedim.

Hız ve seri açısından olaya bakıldığında iPhone telefon modelleri diğer işletim sistemlerinin önüne geçerek onları yarışta mağlup duruma düşürmektedir fakat tabii eğer telefon analizleri sadece hıza ve seriliğe bakılarak yapılan bir ölçüm modeli değildir.

iPhone (ios) işletim sistemleri gereğince diğer android sürümlere göre biraz daha kapalı ve kısıtlı bir çalışma alanı sunması gereğiyle kullanıcılar bazı şeyleri yapmakta zorlanmaktadır. En basitinden android cihazlarda APK denilen paket yükleme muhabbetinin iPhone olmaması ve insanların istediği gibi hileli oyun vs oynayamayıp uygulamaları kullanamaması haliyle can sıkıcı ve moral bozucu olabiliyor.

Bizlerde sizlere iPhone büyük sıkıntılarından birisi olan iphone youtube video indirme özelliğini en kolay ve neredeyse asla kaldırılmayacak bir yöntemi ile birlikte anlatmaya karar verdik. İsterseniz hemen konumuza geçerek bu işlemleri nasıl yapabileceğimize dair notlarımızı sizlere aktaralım.

iPhone YouTube Üzerinden Video Nasıl İndirilir ?
  • İlk olarak App Store’a giriş yaparak arama kısmına Documents by Readdle yazın ve çıkan ilk uygulamayı indirin.
  • Uygulamayı indirdikten hemen sonra giriş yaparak ana sayfaya ulaşın.
  • Sağ alt kısımda bulunan yuvarlak çubuğu sola çekerek safari kısmını açın.
  • Daha sonra açmış olduğunuz tarayıcı üzerine YouTube üzerinden indirmek istediğiniz videonun linkini yapıştırın ve linkte bulunan youtube yazısının önüne ”ss” ekleyerek enterlayın.
  • Link Örneği: (https://www.ssyoutube.com/adadaefa)
  • Daha sonra ise karşınıza çıkan indirme seçeneklerinden istediğiniz gibi videonuzu cihazınıza indirerek internetsiz olarak izlemeye başlayabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz videoları kolayca uygulamanın sunduğu taşıma özellikleri sayesinde cihazınızın fotoğraflar kısmına taşıyabilir ve internet bağlantınız olmadığı halde bile izleme imkanınız bulunmaktadır. İşlem genel itibarı ile çok basit ve iki dakikanızı bile almayacak bir yöntem olduğu için sizlerle paylaşmak gereğinde bulundum.

Sadece YouTube üzerinden değil herhangi bir film indirme gibi sitelerine de giriş yaparak kolayca cihazınıza video indirebilme imkanınız bulunmaktadır.

Android işletim sistemlerinde nasıl dosya yöneticisi bulunuyor ise indirmiş olduğumuz documents by readle uygulaması da aynı işlevde bizim iPhone cihazlarımızda dosyalarımızı yönetmemize kolaylık sağlamaktadır. Sizlerde iPhone yani ios işletim sistemli cihazlarınızda kullanmış olduğunuz video indirme yöntemlerini aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizlerle birlikte bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.

Bizleri ayrıca facebook, twitter ve pinterest hesaplarımızdan da kolaylıkla takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu