League of Legends Hesap Nasıl Açılır? | 2022 - Teknolobit
Oyun

League of Legends Hesap Nasıl Açılır? | 2022

League of Legends, oyun dünyasının en çok sevilen oyun türlerinden birisidir. E-spor alanında önde gelen isimlerden birisi olan LoL, her geçen gün daha büyük bir oyuncu kitlesine sahip olmaktadır. Uzun yıllardır oyun piyasasını kasıp kavuran bu oyunda, strateji ve takım çalışmaları en önemli faktörlerden birisidir. Bilgisayar platformunda oyuncular ile karşılanan lol, mobil platform için de geliştirildi ve oyuncularla buluştu. Özellikle mobilciler için bu çok büyük bir avantaj olduğunu söyleyebilirim.

Dünyanın her bir yanından oyuncu kitlesine sahip olan bu seri, özellikle e-spor alanında büyük bir rağbet içerisindedir. Birçok e-spor oyuncusu League of legends turnuvalarını katılıyor ve yeteneklerini en iyi şekilde göstermektedir. Son zamanlarda birçok kişinin league of legends nasıl kayıt olunur gibi sorular sorduğunu fark ettim. Bunun üzerine sizler için araştırma yaptım ve çözümünü paylaşmak istedim. Umarım sizleri bu konuda bilgilendirebilir ve gerekli şekilde aydınlatabilirim.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konu başlıklarımıza geçiş yapabiliriz. Bu sayede bizleri ne tür bilgilerin beklediğine göz atmış olabiliriz.

League of Legends Nedir?

LoL, 5’er kişilik 2 takımın oluştuğu ve bir arena içerisinde karşılıklı mücadele verdikleri bir oyundur. 3 koridordan oluşan bir harita yer alıyor ve burada amaç rakiplerin kuleleri ile merkezini yıkmaktır. Sonrasında ise zafer kupasını kaldırmak takımınıza kalıyor. Son derece macera ve aksiyonun yer aldığı bu oyunda, onlarca farklı turnuva da yer almaktadır. Bu turnuvalara katılarak birbirinden farklı ödüllere sahip olabilirsiniz.

Oyunda onlarca farklı karakter yer almaktadır. Her bir karakterin farklı savaşçı yetenekleri ve özellikleri bulunmaktadır. Sizler hangi karakterde kendinizi daha iyi hissederseniz, onu seçmeniz daha sağlıklı olacaktır. Maç başladığından itibaren her iki takımda karşı rakibe koridorlar üzerinden gitmektedir. Koridorlarda farklı konumlarda kuleler yer alıyor, ilk olarak bu kuleleri yıkıyoruz. Sonrasında ise rakibin merkezine ulaşarak en büyük kuleyi yıkıyoruz.

Minyonların ve canavarların yer aldığı bu seride, birbirinden farklı stratejiler bulunmaktadır. Her karakterin oynama stili ve saldırma özellikleri farklıdır. Bu sebepten dolayı sizler kendi stratejinizi yaratmanız gerekmektedir. Oyun esnasında birde item adı verilen özellikler yer alıyor. Bu itemler ile birlikte savaşma gücünüzü ve karakterinizin özelliklerini daha yüksek seviyelere getirebilirsiniz. Oyun son derece eğlenceli ve bol aksiyonlu geçmektedir.

League of Legends Hesap Nasıl Açılır? | 2022
League of Legends Hesap Nasıl Açılır? | 2022

League of Legends Hesap Açma

LoL, online bir oyun yapısına sahiptir. Dünyanın her bir yanından oyuncuları bulunan bu seride, oyunu oynayabilmek için bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Peki lol hesabı nasıl açılır? Sizler için bu sorunun cevabını aşağıda cevaplamak istiyorum. Dilerseniz adımlarımıza geçerek bizleri nelerin beklediğine kısaca göz atabiliriz.

  •  İlk olarak buradaki linke tıklayın,
  • Menü butonuna tıklayın ve Hesap Oluştur yazısına basın,
  • Karşımıza gelen ekrana e-posta adresini yazarak Başla diyoruz,
  • Sonraki adımda doğum tarihi bilgilerimizi girerek ileri diyoruz,
  • Son adımda ise kullanıcı adı ve şifre oluşturma ekranını doldurarak ileri diyoruz,

Bu adımları takip ettiğiniz sürece League of legends hesap açma adımlarınız tamamlanmış olacaktır. Eksiksiz olarak adımları uyguladığınızda hızlı bir şekilde hesabınız açılmış olacaktır. Sonrasında ise oynamaya başlayabilirsiniz.

Hesap oluşturma adımından hemen sonra Windows İçin İndir butonu gelecektir, oradan oyunun orijinal launcher programını kolaylıkla indirebilirsiniz. Launcher içerisinde bir indirme işlemi başlatıyor, sonrasında ise dosyaların inerek kurulmasını bekleyebilirsiniz

Bu yazımızda sizlerle birlikte League of Legends Hesap Nasıl Açılır başlığı altında gerekli bilgileri adımlar halinde paylaşmaktayım. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. Aşağıda yer alan yorum kısmına konu ve oyun ile alakalı görüşlerinizi yazarak, bizlerle paylaşımda bulunabilirsiniz.

Ayrıca bu içerikler de dikkatinizi çekebilir: 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu