LoL FPS ve Ping Gösterme - Teknolobit
Oyun

LoL FPS ve Ping Gösterme

Oyun oynarken hemen hemen her oyuncu kullandığı yazılımlardan ve sistemlerinden dolayı oyunlarının performansını ve ping değerini anlık olarak almak isterler. Bizlerde bu yazımızda sizler için lol fps gösterme, lol ping gösterme, lol fps ping gösterme, lol ping açma gibi soru başlıklarını bu yazı altında toplayarak kolayca cevaplayacağız.

LOL oyunu dünya üzerinde oynanan en popüler oyun türlerinden bir tanesidir ki gerçekten çok sayıda bağımlı bir kitlesinin olduğunu söyleyebilirim. Oynanış olarak biraz zorlayıcı bir yönü olsa da zaman içerisinde gerçekten çok zevk aldığınız bir oyun haline gelmektedir. Birazdan anlatacağımız yöntem ile birlikte kolayca lol fps gösterme ve lol ping gösterme adımlarını kendi oyununuzda deneyerek çok basit bir şekilde görmüş olacaksınızdır.

LOL FPS Gösterme ve Ping Gösterme

Genel olarak birçok oyunda ping göstermek için ayarlar vb alanlardan bu durum aktif edilmektedir fakat league of legends yapımcıları bu durumla oyuncularını uğraştırmamak adına çok basit bir klavye kısa yolu ile birlikte bu özelliği sunmaktadır.

  • İlk olarak oyunumuza giriş yapıyoruz.
  • Klavyemizden “Ctrl + F” kombinasyonu yapıyoruz.

Bu işlemi tamamladıktan sonra çok basit bir şekilde ekranınızın köşesinde oyun değerleri açılacaktır. Bu ekran üzerinden anlık ping ve anlık fps durumunu kolaylıkla görebileceksinizdir.

Oyun içerisinde veya maç esnasında bu bu tuşu kolaylıkla kullanarak hem oyun içi fps hem de oyun için pinginizi kolaylıkla erişebileceksinizdir. Harici bir program, yazılım vb bir şey kullanmadan da anlattığımız klavye kısa yolu ile ihtiyacınızı karşılayabileceksinizdir. Oyun ve konu ile alakalı olan tüm yorumlarınızı, görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu