LoL Yükleme Ekranında Kalıyor [Çözüm] - Teknolobit
Oyun

LoL Yükleme Ekranında Kalıyor [Çözüm]

Riot Games tarafından geliştirilmiş olan Leauge of Legends, dünya üzerinde en çok sevilen oyun türlerinden bir tanesidir. MOBA türündeki oyuncuların göz bebeği lol, çok oyunculu mod ile birlikte oyuncuların tek bir arena üzerinde rakiplere karşı alanları ele geçirerek oyunu kazandırmayı hedeflemektedir.

Mobil platformda da son zamanların en iyi oyun türlerinden birisi olan leauge of legends, maallesef pc platformunda bazen hatalar meydana çıkarmaktadır. Az önce forumda gezinirken rastladığım bir konu başlığı olan lol yükleme ekranında kalıyor üzerine hemen bu yazıyı paylaşmak istedim. Bazen oyun sunucularında veya genelde oyun dosyalarında hatalar meydana gelebilmektedir ki bu durumu tabii ki sizler için birazdan çözerek sizlerin oyunu en iyi şekilde oynamasını sağlayacağız.

LoL Yükleme Ekranında Kalıyor Çözümü

Çözüm 1 | Otomatik Sorun Giderme – Hextech Onarım Aracı

  1. İlk olarak buradaki link üzerinden LoL Hextech Onarım Aracı programını indirin.
  2. Programın kurulumunu tamamlayın.
  3. Programı açarak onarım işlemini başlatın.

Program lol oyununun tüm dosyalarını tarayarak ortadaki tüm hata ve problemleri bularak otomatik olarak çözmeye başlayacaktır. Eğer ki burada sağladığınız işlem işe yaramaz ise hemen aşağıda bulunan çözüm 2 yolunu uygulayarak hızlıca işlemlere geçebilirsiniz.

Çözüm 1 | Setup Programını Yeniden İndirin

  1. İlk olarak buradaki link üzerinden lol setup programını indirin.
  2. Daha sonra ise programı çalıştırın.
  3. Başlangıç ekranında onar kısmına tıklayın.
  4. İşlemin bitmesini bekleyin.

Buradaki işlem ise hextech işe yaramadığın kullanmanız gereken bir adım olan onarma işlemidir. Genelde bu işlemde burada işe yaramaktadır ki sizelerde hemen deneyerek yaşadığınız problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için lol yükleme ekranı gelmiyor, lol yükleme ekranında donuyor gibi problemlerin çözümünü kısaca paylaşarak sizlere yardımcı olmak istedik ki umarım faydalı bir yazı olmuştur. Hemen aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazarak bizlerle hızlıca paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu