NetLimiter 4 Pro Lisans Anahtarları

NetLimiter 4 Pro Lisans Anahtarları

NetLimiter pro full, bilgisayarınızı internete dair tüm denetimi ele geçirmenizi ve kontrol altına alabilmenizi sağlayan harika bir programdır. Genel olarak internet üzerinde araştırılması bir hayli fazla olan bu program hakkında dilerseniz kısa bir bilgi vererek netlimiter key paylaşımında bulunabiliriz.


NetLimiter Full Lisans key, bilgisayarınızda bulunan programların kullandığı internetten tutun, yaptığı download sayısına kadar sizlere analiz ederek paylaşan bir programdır. Örnek olarak bilgisayarınızda X isimli bir program var, sizler bu programın ne zaman ne kadar internet harcadığını öğrenebilir ve ayrıca limit koyarak da kota aşımını engelleyebilirsiniz.

Programı kullanımda en önemli işlev ise kota aşım problemi yaşayan kişiler için geliştirilen bir özelliktir ki istediğiniz bir programa internet sınırı koyarak belli bir kotaya geldiğinde internet kullanımını kesebilirsiniz.

İçerisinde bulunan Filtreleme ve Engelleme özellikleri ile internetinizi çok daha tasarruflu bir kullanım sağlayabileceksinizdir. Şimdi ise program ile ilgili birkaç özelliği sizlerle paylaşmak istiyorum ki umarım hoşunuza giden bir program olacaktır.

NetLimiter Özellikleri

  • Kullandığınız interneti detaylı olarak en ince ayrıntısına kadar kullanım analizini görebilirsiniz.
  • Bilgisayarınızda bulunan herhangi bir programın upload ve download sınırı koyabilirsiniz.
  • Güvenlik duvarı özelliği ile birlikte bilgisayarınıza dışarıdan hiçbir kaynak bağlanamaz ve erişim sağlayamaz.
  • Filtreleme özelliği ile birçok ip adresini engelleyebilirsiniz.
  • Kayıt özelliği sayesinde tüm internet kayıtlarını kontrol sağlayarak lazım olduğunda kolaylıkla bulabilirsiniz.

NetLimiter Lisans Anahtarları

Kayıt Adı: Vladimir Putin #2
Kayıt Anahtarı: XLEVD-PNASB-6A3BD-Z72GJ-SPAH7

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın