Perkotek Turnike Sistemleri - Teknolobit
Tanıtım Yazısı

Perkotek Turnike Sistemleri

PERKOTEK TURNİKE SİSTEMLERİ

Turnike sistemi

Turnike sistemi ürünleri günümüzde fazlaca ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır. Bu aşamada ise kaliteli ürün türlerinin tamamını bir telefon kadar uzağınıza taşıyan perkotek.com ailesi, her konuda da öncü fikrini elden bırakmadığı gibi, alanında önem arz eden ürün türlerinin tamamını da sıralamaktadır. Sizler de Türkiye’de en çok rağbet gören şu ürünleri tercih edebilirsiniz;

  • Serbest geçiş turnikesi
  • VIP turnikesi
  • Akordeon turnikesi
  • Boy turnikesi
  • Stat turnikesi
  • Engelli geçiş turnikesi

Bu ürünler günümüzde en sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Siz de dilediğiniz gibi ürün türlerinin tamamını değerlendirme ve satın alma şanslarına sahip olun. Her konuda öncü tavrını elden bırakmayan Perkotek, bu ürünleri de cazip ortamlarda tercih etmenizi sağlıyor!

Personel takip cihazları da monte edilebilir!

Personel takip cihazlarını direkt olarak sitemizden temin etmek mümkündür. Bu konuda tek tıkla web sitemize giriş yaparak turnike sistemi tarzında ürünleri tercih etmek söz konusu! Var olan ürünlerin tamamını bünyemizde ürettiğimizden dolayı bu kapsamda da sıkı çalışma olanakları sunuyor ve her anlamda da birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olan ürünler satın almanızı sağlıyoruz. Tek tıkla satın alabileceğiniz ürün türlerinin tamamı artık web sitemizde sizler için katalog yardımları ile sunulmaktadır. Teknik anlamda ofis girişleri, AVM girişleri, emniyet ve adliye gibi girişler konusunda da önemli olan faktör, her anlamda kullanışlı olan ürünlere sahip olmaktır. Bu nedenden dolayı da kullanıcılar tarafından öngörülen ürün türlerinin tamamını satın almak mümkündür! Günümüz kullanıcılarına turnike sistemi konusunda oldukça cazip ve kullanışlı olan ürünler temin etmeyi de ihmal etmemekteyiz. Siz de hemen web sitemiz üzerinden tüm bu konulara dair fikirler almak ve ürünleri tercih etmek için sitemize girişinizi yapın! Türkiye’de ve Dünya’da yaygınlığını her geçen gün ileri süreçlere taşıyan turnike ürünlerini sizlere ulaştırmak için dış ortamlarda da kalıcı ve kullanışlı sonuçlar sunan ürünleri satın alma şansına sahip olun. Her konuda öncü tavrımız ve üstün performansımız ile bir tık kadar uzağınızdayız! 

Kart sistemi en çok tercih edilen takip sistemidir. Bu özelliğini de pratik ve az yer kaplamasına borçludur. Gelişen teknolojiyle pek çok alternatifinin de olmasına rağmen hala en çok kullanılan sistemlerden biri olmayı başarmaktadır. Kart sistemi üzerindeki şifre paneli sayesinde kartını unutan personelin de imdadına yetişiyor. Bu panele şifreyi giren personel geçiş için izin de alabilmektedir. Kart sistemi barkod ve manyetik kart sistemi olarak ikiye ayrılır. Manyetik kart sisteminde kart, okuyucuya temas ettirmeye gerek kalmadan cüzdan içinde dahi olsa okutulabilmektedir. Bu sayede kartların yıpranması da söz konusu olmadan uzun süreler boyunca kullanılabilmektedir. Barkodlu kartlarda ise kart, okuyucunun içerisinden geçirilmek suretiyle okutulabilmektedir. Aslında eski bir yöntem olan bu barkodlu sistem hala daha kullanılan bir sistemdir. Bu tarz bir sistemde elbette ki kartlar daha çabuk yıpranmaktadır ve kullanım ömrü de dolayısıyla kısalmaktadır. Kartlı geçiş sistemi binlerce personelin bilgisini kapsayacak kapasitede bir sistemdir. Personelin kimlik bilgileri, çalıştığı departman, bölüm ya da sınıfı gibi bilgileri bu cihazlarda saklanabilmektedir ve herhangi bir elektrik kesintisinde de kaybolmazlar. Tarih ve saat ayarları da elekrik kesintilerinden etkilenmez. Kart sistemleri pek çok cihazla entegre olarak çalışabilen online ya da çevrimdışı kullanılabilen bir cihazdır. Personel takip, wc takip, yemekhane takip ya da öğrenci takip gibi programlarla birlikte çalışabilen cihaz istenilen bilgileri de raporlar halinde sunabilme özelliğine sahiptir. 

Kişi sayısının çokluğu söz konusu olduğunda, yaşamı kolaylaştıran araçların da bireysel olarak kullanımının artması kaçınılmaz olmaktadır. Özellikle bireysel araçların kullanımının yaygınlaşması site, apartman gibi özel yaşam alanlarının yanı sıra ticari amaçla ortak alanların paylaşıldığı işletmelerde de otoparkların yaygınlaşması sonucunu ortaya çıkarmaktadır. Bu anlamda bariyer sistemi kullanılması belli bir düzen için ihtiyaç olmaktadır.

Özel yaşama alanları olan siteler, apartmanlar düşünüldüğünde özel bir otopark yoksa araç park yeri bulma büyük bir sorun haline gelmektedir. Özel bir otopark olduğu düşünüldüğünde ise yine araçların düzeninin sağlanması, güvenliğinin sağlanması, araç giriş çıkışlarının kontrol altına alınması ve takibinin sağlanması, dışarıdan gelen misafir araçların giriş ve çıkışlarının kontrolü ve takibinin sağlanması açısından otopark bariyeri sistemlerinin kullanılmasının gerekliliği ve önemi daha da belirgin olmaktadır. Ticari anlamda ortak alanın kullanılması gereken işletmelerin otoparklarında da aynı durum söz konusudur. Ayrıca sistemde, antenlerin hgs ve ogs ile birlikte kullanılması otoparkın daha verimli olmasını sağlar. Bu şekilde bariyerlerin tetik verme özellikleri bulunan bazı cihazlarla da çalışabilmesi mümkün olmakta ve daha fazla kullanım alanına sahip olunmaktadır.

Otopark bariyeri olan diğer bir özellik ise, online ya da stand alone olarak çalışan programlarla beraber çalışabilmeleridir. Bu sayede otoparka giriş için yetki tanımlanmış olan araçlara, bariyere sinyal verilerek aracın kolay bir şekilde girişi sağlanabilmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu