Perkotek Yüz Tanıma Sistemleri - Teknolobit
Tanıtım Yazısı

Perkotek Yüz Tanıma Sistemleri

 

Yüz tanıma sistemi

Günümüzde artık personel takip cihazlarına oluşan ilgi ve alaka giderek artış göstermektedir. Bu noktada hit kazanan ve son teknoloji ürünlerini doğrudan piyasa ile buluşturan PERKOTEK ailesi, en çok ilgi gören ürünleri sipariş edebilme olanakları tanıyor. %100 yerli sermaye olan ürünlerin yanı sıra sizlere Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz markaları da sunuyor, bu sayede Yüz tanıma sistemi ile beraber personel takibini daha da güvenli olarak yapmanıza olanaklar tanıyoruz. 50,000’E kadar personeli tek bir sistem altından yönetebileceğiniz gibi, bu ürünün bariz avantajları ise;

Diğer personel takip cihazlarıyla kıyaslandığı vakit el teması olmamasından dolayı daha uzun ömürlüdür.

Yüzünüzü farklı açılardan sistem içerisinde yer alan kameralar ile beraber kriptolu çekimler yapılır. İleri aşamalarda geçiş için bir ID oluşturulur.

8-10 cm’ye kadar yaklaştığınız an yüzünüzü tanıyabilmektedir.

Dünyanın en ileri teknoloji ürünü olarak bilinmektedir.

Tüm personel takibini anı anına kaydetme özelliğine sahiptir.

Bir diğer personel geçiş sistemi: Kartlı geçiş ürünleri!

Sizler için sunduğumuz ürünlerde limit tanımıyor, her daim kalitesiyle ön plana çıkan ürün çeşitlerini satın alabileceğiniz bir ortam yaratıyoruz. Bu noktada ilgi çeken ve alanının lider özelliklerini elinde barındıran bir diğer ürün ise Kartlı geçiş sistemi olarak bilinmektedir. Temic ve Mifare kartlar ile beraber güvenli geçiş ortamları yaratan bu ürünler, alanının lideri konumunda yer almaktadır. Her anlamda kitleler tarafından beğenilen ve eşsiz bir hizmet anlayışını doğrudan sunan bu sistemler, günümüz standartlarında ise pek çok kişi tarafından önemsenen bir ürün çeşidi olarak görülmektedir. Siz de bu ürünleri doğrudan ele almak ve güvenliğinizi üst planlarda tutmak istiyorsanız siparişinizi Perkotek bünyesi üzerinden gerçekleştirmeyi ihmal etmeyin.

Aynı zamanda kartları güvenle basabileceğiniz ve kitlelere geçiş olanakları yaratabileceğiniz bir sistemi de sizler için satışa sunuyoruz. Plastik kart yazıcı adı altında satışa sunulan bu ürünler, Temic ve Mifare kart basımlarını sağlamanın yanı sıra, aynı zamanda da sizlere sahada görev alacak personel için yaka kartı basımı, indirim ve promosyon kartı basımı gibi birçok hizmeti doğrudan aktarmaktadır. Oldukça kullanışlı olan ve sizlerin baskı maliyetini tamamen ortadan kaldıran bu ürün, İtalyan ve Çin üreticilerinden tarafımızca temin ediliyor, Türkiye distribütörlüğü olarak satışa sunuluyor. Bu alanda hit kazanmış olan ürünleri doğrudan ele almak ve hizmet standartlarını ön planda karşılamak istiyorsanız hemen tercihinizi Perkotek’ten yana kullanmayı da ihmal etmeyin. En çok satan ve ilgi gören bu ürünleri ışık hızında sunan Perkotek ailesi, %100’e kadar güvenli bir ortam zeminini sunma noktasında kendisini geliştiriyor.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu