PewDiePie, 2020'nin En Yakışıklı Yüzü Seçildi - Teknolobit
Haber

PewDiePie, 2020’nin En Yakışıklı Yüzü Seçildi

Dünyaca ünlü YouTuber olan pewdiepie, 2020 yılının en yakışıklı yüzü olarak seçildi. YouTube kanalı olarak dünyanın en zirvesinde bulunan PewDiePie, her yıl düzenli olarak paylaşılan ve seçimler yapılan bir kanal üzerinde yılın en yakışıklısı seçildi.

1990 yılından bu yana her yıl düzenli olarak yayımlanmış olan ve halen devam eden ”100 Most Beutiful Faces” serisi bu yılda yayımlandı. Video YouTube platformunda yayımlanmaktadır ve milyonlarca insan videoyu izleyerek eleştiri yapabilme imkanına sahiptir. Video konu olarak yılın en iyi 100 yakışıklı erkeği konu almaktadır ve tabii ki bu listenin ilk başında ünlü youtuber PewDiePie gelmektedir.

Liste içerisinde tabii ki sadece bilinen kişi olarak Pewdiepie olmamakla birlikte BTS grubundan Kim Tae-hyung, dünyaca ünlü ve herkesin tanımış olduğu Cristiano Ronaldo, Türk ünlülerinden Barış Arduç, Barış Murat Yağcı gibi daha birçok ünlü yer almaktadır. İnternet dünyasında yayımlanan ve herkes tarafından izlenen bu videoda tepkiler haliye PewDiePie‘ın listenin ilk sırasında yer almasıydı. Birçok kişi eleştirilerini sosyal medya hesaplarından paylaşmış durumda ve olaya oldukça tepkililer.

Video YouTube platformunda paylaşıldıktan hemen sonra twitter üzerinde PewDiePie vs BTS fanlarının arasında büyük bir çatışmanın olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumlardan hemen sonra ise PewDiePie kendi youtube kanalı üzerinden bu durum ile alakalı olarak bir teşekkür videosu yayımladı. Peki sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Aşağıda bulunan yorum kısmına görüşlerinizi yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu